Facebook Pixel

Пажитник (фенугрек)

  • Популярные
  • Сначала дешевле
  • Сначала дороже
1

Под заказ

780 грн
  • Популярные
  • Сначала дешевле
  • Сначала дороже

Пажитник (фенугрек) отзывы покупателей

Унікальний засіб. Рік тому купили з подругою, нам по 47 років. Почали приймати і приблизно через 2-3 тижні відчули потужні зміни в організмі: вегето-судинна дистонія стала менше проявляти себе, і симптоми всіх видів клімаксу стали зменшуватись, припливи в тому числі!! У подруги немає нападів мігрені та невралгії. У мене проблем із підшлунковою залозою та сечостатевою системою. Загалом можемо порадити і навіть порекомендувати! БАД- гідний! Магазин із високим рівнем обслуговування!
Купила мамі, у неї діабет. Пажитник допомагає тримати цукор в крові. Пажитник очищає судини, зміцнюючи їх стінки, сприяє зниженню кров'яного тиску, покращує перистальтику кишечника, сприяє очищенню організму від токсинів і шлаків, усуває шлунковий дискомфорт. Мамі сподобався результат, будемо купувати ще.
К сожалению эта проблема коснулась и меня, брак был на грани...если не распада, то походов мужа "налево" это точно. Я переживала, и хотела как-то повлиять, но у меня совершенно не было никаких ощущений во время секса, а притворятся я не умею, и не хотела если честно. Обратилась к врачу, и сейчас понимаю что правильно. Женщины, препарат творит чудеса. Не буду вдаваться в подробности, но мы с мужем обрели еще одно счастье на двоих!!! Коротко - препарат увеличивает прилив крови к половым органам, за счет чего увеличивает шанс оргазмов и приятных ощущений. Всем любви и здоровья!
-10% на первый заказ после регистрации. Промокод: new10