Facebook Pixel

Мака перуанская

  • Популярные
  • Сначала дешевле
  • Сначала дороже
9

В наличии

442 грн
4

В наличии (заканчивается)

350 грн
1

В наличии

517 грн
2

В наличии (заканчивается)

992 грн
5

Под заказ

449 грн
  • Популярные
  • Сначала дешевле
  • Сначала дороже

Мака перуанская the maca team отзывы покупателей

МАКУ, порекомендовал гинеколог, в связи с климаксом и упадком сил. Взяла этой фирмы. Результат почувствовала уже через неделю. Ушли перепады настроения, усталость и приливы, чувствую себя замечательно, нормализовался сон. Пью утром по 1 капсуле после еды. Рекомендую, препарат эффективно работает.
Добавка має здатність відновлювати та підтримувати сексуальну активність. Якість та користь від однієї упаковки стимулює статеву активність, збільшує продукцію сперми, стимулює сенсорні нерви та збільшує статеве бажання. Використовується як протипухлинний, анаболічний та тонізуючий засіб.
Органічна БАД до їжі для чоловіків та жінок, необхідна для зміцнення імунітету, підвищення життєвого тонусу, забезпечення гарного настрою та покращення репродуктивного здоров'я. Корінь Маки багатий на вітаміни B2, B6, B12, C і ніацин, мінерали (залізо, кальцій, йод, марганець, калій і цинк), амінокислоти та інші речовини, особливо корисні для нормалізації сексуальної функції. Мака підвищує силу, витривалість, а також допомагає врегулювати гормональний баланс як у жінок, так і у чоловіків. Мака перуанська збільшує життєву та сексуальну енергію у чоловіків та жінок, підвищує стресостійкість
5% от каждого заказа идет на помощь ВСУ. Все для нашей победы! Слава Украине!
-10% на первый заказ после регистрации*. Промокод: new10