Facebook Pixel

Препараты при язве желудка и двенадцатиперстной кишки

В наличии (заканчивается)

1175 грн 1469 грн

Оставить отзыв

В наличии (заканчивается)

157 грн 197 грн

Оставить отзыв

В наличии (заканчивается)

125 грн 156 грн
Категория
Цена
грн
-
Продавец
  1. Biotus (98)
Бренды

Препараты при язве желудка и двенадцатиперстной кишки отзывы покупателей

Чудові
як виявилося лакто бактерії дуже важливі для людини. здала аналізи і мій лікар запитала як з таким результатом мені комфортно ходити в туалет.. мене здивувало це питання, але я дійсно перестала вживати все де є лактоза, бо відчуваю дискомфорт . і лікар порадила вживати 3 місяці лакто бактерій я обрала саме ці, бо по ціні вони дешевше ніж в наших аптеках відчізняні. виходить приблизно 6 грн шт, а якщо в аптеці наприклад ентерожерміна то 22грн шт. а вживати треба довго. лікар розповіла, що дійсно важливо відмовитися від лактози, бо ніякої користі дорослій людині від того немає, а тільки відчуття втоми і отруєння. але лакто бактерій підтримують мікрофлору кишківника. купила 2 великі упаковки, зручні капсул, коробка гігантська. не викликає дискомфорту і немає післясмаку. одночасно рекомендую.
Від печії
Останнім часом страждаю від печії, за порадою взяла цей продукт, для обволікання, щоб не так сильно страждали стінки шлунка. Так, дія є. Дякуємо.
Хороший, універсальний препарат.
Мій тато приймає в'яз курсами від псоріазу. Я якщо відчуваю біль, дискомфорт або печію в шлунку, відразу приймаю одну капсулу і через пів години все проходить. Хороший, універсальний препарат.