Facebook Pixel

Сырые витамины

  • Популярные
  • Сначала дешевле
  • Сначала дороже
4

В наличии (заканчивается)

1 498 грн 1 665 грн
  • Популярные
  • Сначала дешевле
  • Сначала дороже

Сырые витамины отзывы покупателей

Сирі вітаміни дуже якісна добавка! нігті ростуть міцніше і швидше, травлення краще, втоми немає і ще багато плюсів. Комплекс з найнеобхідніших вітамінів, мінералів також рослинна суміш для ефективного засвоєння і травлення, потрібен тим у кого дефіцит в організмі. результат вразив після тижневого прийому, порадувала упаковка та форма прийому що важливо
Для мене цей комплекс один із найкращих. Варто тільки подивитися на склад. Якщо коротко, то цей комплекс допоміг мені поліпшити стан всього організму і зовнішності в тому числі. Дуже порадувало те, що травлення стало легким та стабільним. У тілі пішли всі болі, спазми та дискомфорт, з'явилася легкість та активно проживатиме своє життя. У складі всі необхідні речовини, елементи та потужна рослинна та овочева суміш. Ціна повністю виправдовує ефект. Я вже порадила цей комплекс вітамінів усім своїм подругам та родичам. Ну, дуже порадував мене результат. Зараз у мене невелика перерва і знову їх замовлятиму, тим більше що з доставкою немає проблем.
Досить якісні та ефективні вітаміни для будь-якого віку, приймаю на регулярній основі для підтримки працездатності. Через півтора місяці прийому є хороший результат, краще почуваюся і менше втомлююся. Рекомендую регулярну основу.
-10% на первый заказ после регистрации. Промокод: new10