Facebook Pixel

Nature's Way

  • Популярные
  • Сначала дешевле
  • Сначала дороже
1

В наличии (заканчивается)

545 грн
1

В наличии (заканчивается)

479 грн
  • Популярные
  • Сначала дешевле
  • Сначала дороже

Nature's Way отзывы покупателей

DIM-plus, Estrogen Metabolism, Nature's Way купую доньці за рекомендацією лікаря. Препарат призначений для підтримки природного гормонального балансу для всіх жінок із гормональними проблемами. В даний час у жінок є можливість прожити цей період без значних змін у своєму способі життя, залишаючись енергійною і привабливою. Для того, щоб відчувати в собі заряд бадьорості та енергії та насолоджуватися повноцінним життям, потрібна допомога комплексу вітамін. Вітаміни, мінерали та трави сприяють відновленню нормального гормонального балансу в організмі жінки в період клімаксу, знижує ризик розвитку гормонозалежних та онкологічних захворювань жіночої статевої сфери. За її самопочуттям, зовнішнім виглядом та результатами обстежень та аналізів препарат реально дієвий.
Придбав дану дієтичну добавку, приймаю більше 1 місяця, в загальному у комплексі з іншими БАДами, все ок. Головне, це оригінальність товару, а все інше буде перевірено згодом
Рекомендую до придбання, це жіночі мультивітаміни від відомого та гарного виробника. Продукт оригінальний. Компоненти цього комплексу допомагають підтримати здоров'я кісток, серця, шкіри, обміну речовин, очей та імунної системи. Вітаміни цього комплексу сприяють виробленню енергії та сприяють активності.
-10% на первый заказ после регистрации. Промокод: new10