Отзывы покупателей о мультивитамины и минералы для детей, Multi Vitamin & Mineral, ChildLife,вкус апельсин-манго, 237 мл
4.6
-
Приємний смак,внуку подобається для додаткової підтримки імунітету. Даю кожний день. Доводиться пояснювати, що це не сок, та більше одного разу на день не можна. Покращився апетит, став активний, краще спить і підвищилась увага.Ответы 0
-
Дуже гарний комплекс вітамінів і мінералів для дітей. Особливо корисно після сезону хвороб для відновлення та закриття дефіцитів. Відновлює імунитет, нервову систему і енергію.Ответы 0
-
Чудовий комплекс вітамінів я купила для своєї дитини. Приймаємо курсом, бо слабий імунітет і часто хворіє. В комплексі є всі необхідні вітаміни і мінерали для розвитку дитини і я дуже ним задоволена. Препарат гарно приймати, він в рідкій формі, добавити потрібну кількість до водички, чи соку.Ответы 0
-
У моєї доньки пізні зубки. Придбала цей вітамінний комплекс і почала давати. П"є з водичкою і не кривиться. Чекаємо на покращення з цим вітамінним комплексом.Ответы 0
-
Справді класні вітаміни! Моєму сину дуже сподобався смак апельсин-манго — п’є із задоволенням, а не я змушую. Помітила, що став більш енергійним і навіть апетит трохи кращий. Зручно, що рідкі — можна прямо в ложку, або додати в йогурт. Однозначно буду купувати ще, бо і смачно, і корисно!Ответы 0