Отзывы покупателей о шампунь для нормальных и сухих волос, Nutrition & force, HEKKA, 200 мл
4.7
-
Шампунь дуже ніжний, добре піниться і легко змивається. Волосся після миття стає м’яким, слухняним і приємним на дотик, при цьому не відчувається сухість чи тяжкість. Я помітила, що волосся виглядає здоровішим і більш живим, навіть кінчики виглядають доглянутими. Запах легкий і ненав’язливий, що теж дуже приємно.
Однозначно раджу тим, хто хоче дбати про своє волосся щодня, особливо якщо воно нормальне або трохи сухе. Для мене цей шампунь став справжнім відкриттям!Ответы 0 -
Дуже сподобався цей шампунь, мені нормально підійшов. Моє волосся виглядає здоровішим, після використання, гладеньким, з блиском, Мию періодично цим шампунем волосся і сухі кінчики стали не пересушиними. Задоволена ним.Ответы 0
-
Досить приємний шампунь. Беру вже не перший раз. Приємно пахне, волосся пісня нього і кондиціонеру дуже приємне на дотик і запах. Відчувається зволоження після миття. Якість добра, використання викликає задоволення.Ответы 0
-
Раджу! Я спасаюсь цим шампунем - волосся стає слухняним і не електизується, горно вкладається. Ідеальне співвідношення ціни та якості. Іншого не купляю вже більше року.Ответы 0
-
Шампунь купила за відгуками моїх подруг, волосся оживає, виглядає здоровим, не пушитися, не вилазить і добре розчісується. Я рада що моє волосся тепер таке ж доглянуте як і моїх подруг!!Ответы 0