Отзывы покупателей о эко-сумка с оранжевыми ручками, Biotus, 1 шт
5
-
Сумку купую вже втретє))) Першу у мене мама випросила, ну дуже їй подобається з нею ходити в супер-маркет, другу використовую для дачі, ходжу там з нею на озеро засмагати, купила третю, щоб була вдома. Якість приємна, щільна і зручні ручки.Ответы 0
-
Суперська еко-сумка! Дуже міцна, зручна, а помаранчеві ручки додають настрою — виглядає яскраво й стильно. Уже кілька разів брала з собою на покупки — витримує все, навіть коли навантажую під зав’язку. Приємно, що можна замінити пластикові пакети на щось таке гарне й багаторазове. Рекомендую на щодень!Ответы 0
-
Прекрасна сумка і по якості, і по дизайну. Купила її вже давненько і дуже задоволена, витримує мої конспекти. Тепер куплю ще й подружкам.Ответы 0
-
Купила сумку для шопінгу, а по факту вона ще й класно підходить для походів на пляж! можна сказати, що це максимально універсальна річ.Ответы 0
-
На роботі у колеги побачила таку сумку, і відразу замовила для себе. Якраз думала ля літа купити яку - небудь гарну обновку. Подобається що вона містка, гарненька і добре складається. Можна покласти в дамську сумочку.Ответы 0