Facebook Pixel

Здоров'я печінки антиоксидант MitoQ, MitoQ Liver, MitoQ, 60 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Нова Зеландія
гарантія якості
Код товару: 30875
Штрих-код: 00001

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

6421 грн

Продавець: Biotus

Biotus

Оптова знижка

6228 грн (знижка 3%)
6100 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари
Опис

Здоров'я печінки антиоксидант MitoQ Liver - унікальна формула, призначена для очищення крові, здоров'я печінки, виробництва енергії. Продукт сприяє антиоксидантної захисту метохондрій, бере участь у жировому обміні. Він допомагає відновити окисне пошкодження гепатоцитів і підтримує здорові функції печінки і детоксикаційні процеси при щоденному прийомі. Містить розторопшу пьятністую, селен і холін, необхідні інгредієнти для підтримки функції печінки. Екстракт молочного будяка з комплексом фосфоліпідів значно краще всмоктується в організмі і є біодоступним, стандартного екстракту розторопші. Печінка є життєво важливим органом, який виконує більше 500 різних функцій і складається з мільйонів крихітних клітин, які називаються гепатоцитами. Гепатоцити містять рясні мітохондрії і вимагають постійної подачі кисню і енергії для правильної роботи. Ці клітини дуже уразливі для окисного стресу, але здатні до самовідновлення. Коли печінка страждає від прегрузок: збільшення ваги, вживанні алкоголю, дії токсинів, ліків, вірусів або хвороб потрібна невелика додаткова допомога для підтримки здорової функції печінки.

МitoQ є цільовим антиоксидантом, який працює безпосередньо в мітохондріях печінки, щоб нейтралізувати виробництво вільних радикалів. Беручи до уваги здорове харчування і фізичні вправи, MitoQ може допомогти зменшити дію окисного стресу в клітинах печінки. Siliphos (запатентований екстракт розторопші, що містить соєві фосфоліпіди), призначений для поліпшення абсорбції силібіну і підтримки функції печінки. Силібін підтримує рівень цукру в крові в межах норми, забезпечує здоров'я печінки при впливі токсинів, наприклад алкоголю, парацетамолу. Селен антиоксидант (необхідний для утворення глутатіонпероксидази і тіоредоксінредуктази), який необхідний для еластичності тканин, що важливо для людей з хронічним захворюванням печінки, оскільки хвороба може пошкодити тканини печінки і підвищення кров'яного тиску. Вітахолін підтримує функції печінки і нормальне використання жирів печінки, метаболізм гомоцистеїну, вироблення енергії, є важливим живильною речовиною для метилування в організмі, яке є ключовим процесом для відновлення клітин, генерації і детоксикації.

На сьогоднішній день продукт пройшов сотні незалежних досліджень і з цього питання опубліковано понад 300 рецензованих статей, де успішно тестують MitoQ за цілою низкою пов'язаних зі здоров'ям додатків. Дослідження показали, що після перорального введення MitoQ швидко накопичується в тканинах, багатою мітохондріями, таких як серце, мозок, скелетні м'язи, печінку і нирки, що допомагає захистити ці органи від окисного стресу і підтримувати здорові функції і працездатність. Все в цьому продукті інгредієнти вибираються на основі виробничого процесу (GMP). Детальніше на сайті Біотус.

Спосіб вживання: по 2 капсули в день з водою. Приймати вранці за 30 хвилин до їди.

Інші інгредієнти: гіпромелоза, лецитин, мікрокристалічна целюлоза, силікагель - колоїднийбезводний, дикальцію фосфат, очищена вода, карагенан, діоксид кремнію, пектин.

Містить сою.

Попередження: використовуйте її за призначенням. Проконсультуйтеся з вашим лікарем, якщо ви вагітні або годуєте грудьми.

Проконсультуйтеся з вашим лікарем, якщо ви хочете перевищити рекомендовану дозу.

Склад
склад:
Порція: 2 капсули
Порцій у пакуванні: 30
  В одній порції % Від добової потреби
MitoQ (мезіхінол мезілат) 10 мг
холін бітартрат 110 мг
Екстракт будяків (силібін 52,8%) 160 мг
Селен (метілселеноцістеіна) 50 мкг

 

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  5

  1 відгуки

  Фільтри
  Фотографії та відео покупців
  1. Юрий

   Кращий позитивний відгук
   0 people found this helpful
   я доволен
   Я свою печень поддерживаю регулярно (травами, настойками), но такого хорошего результата как-то не получал, а вот после полного курса с этой добавкой прекрасный результат,чувствую легкость, нет никакой тяжести в правом боку. Рекомендую всем кто жалуется на печень.
   Цей відгук був корисний?
   0
   0
  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.