Facebook Pixel

Desert Essence

Під замовлення

799 грн
Ціна
-
Час застосування
  1. Універсальний (6)

Desert Essence отзывы покупателей

Рекомендую!
Обожаю данный бренд! Шампуни и кондиционеры творят чудо с волосами! Волос как после процедуры ламинирования: увлажненный, блестящий, красиво рассыпается. Спасибо Биотусу за быструю доставку.
шик
дужe задоволeна згідна з попeрeднім комeнтарeм на 200% рeкомeндую
пахучий и мягкий
Покупала с шампунью из этой же серии. Пахнет сильнее шампуни, очень приятно. Делает волосы мягкими и расходуется быстрее чем шампунь. Тает на волосах.Покупкой довольна

Desert Essence – це один із найстаріших та найшанованіших американських виробників, який постачає на ринок органічну косметику різноманітної спрямованості. В основі шампунів, бальзамів, масок для обличчя, крему для рук тощо лежить екстракт чайного дерева, а також виключно натуральні компоненти рослинного походження. Ви отримаєте найкращі засоби для догляду за волоссям та шкірою. Відмінною рисою бренду Desert Essence є екологічно чисте виробництво, з мінімальним впливом на довкілля. Крім того, тестування косметики ніколи не відбувається на тваринах, а для виготовлення упаковок використовуються перероблені матеріали вторинного використання. Ще в 1979 році засновник компанії, після поїздки до Австралії, відчув на собі чудодійний вплив дарів дикої природи, що надихнуло його використовувати лише натуральні компоненти, через їх сприятливий вплив на людський організм. На сьогоднішній день Desert Essence є передовою косметичною компанією США, яка співпрацює з багатьма країнами по всьому світу. Купити продукцію Desert Essence можна в Інтернет-магазині Біотус. Ми здійснюємо доставку по Києву та в будь-яке інше місто України – Дніпро, Харків, Львів, Одесу, Ужгород тощо.