Facebook Pixel

Desert Essence

  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі

Oral7 відгуки покупців

С тех пор как перешел на эту пасту, прошла чувствительность зубов на горячее и холодное. Не думал что буду это писать, но я РЕКОМЕНДУЮ. Зубы даже посветлели.
Эффективно борется с налетом на зубах, убивает бактерии, придает свежесть дыханию. Полоскаю рот два раза в день. Советую.
Раньше я такие флаконы покупала только исключительно в поездки, когда бывают ситуации в дороге, что невозможно почистить зубы щёткой и пастой) сейчас пользуюсь и дома, карантин (поездок нет). И вот решила взять еще, так как нравится как ополаскиватель ухаживает за полостью рта.

Desert Essence – це один із найстаріших та найшанованіших американських виробників, який постачає на ринок органічну косметику різноманітної спрямованості. В основі шампунів, бальзамів, масок для обличчя, крему для рук тощо лежить екстракт чайного дерева, а також виключно натуральні компоненти рослинного походження. Ви отримаєте найкращі засоби для догляду за волоссям та шкірою. Відмінною рисою бренду Desert Essence є екологічно чисте виробництво, з мінімальним впливом на довкілля. Крім того, тестування косметики ніколи не відбувається на тваринах, а для виготовлення упаковок використовуються перероблені матеріали вторинного використання. Ще в 1979 році засновник компанії, після поїздки до Австралії, відчув на собі чудодійний вплив дарів дикої природи, що надихнуло його використовувати лише натуральні компоненти, через їх сприятливий вплив на людський організм. На сьогоднішній день Desert Essence є передовою косметичною компанією США, яка співпрацює з багатьма країнами по всьому світу. Купити продукцію Desert Essence можна в Інтернет-магазині Біотус. Ми здійснюємо доставку по Києву та в будь-яке інше місто України – Дніпро, Харків, Львів, Одесу, Ужгород тощо.