Facebook Pixel

Про нас

Історія компанії

Ольга ГрекуловаІдея створення компанії виникла в 2014 році. Бажання запропонувати українцям оригінальні американські вітаміни і біодобавки прийшло після того, як я успішно протягом декількох років лікувала ними своєї дитини. Коли я побачила явний результат своїх зусиль, з'явилася потреба вивчити питання біологічної корекції будь-яких захворювань за допомогою спеціального харчування, біодобавок і вітамінів. 

І ми вирішили створити сімейну компанію, в тому числі для того, щоб популяризувати правильний спосіб життя і культуру харчування. Адже знання і поширення інформації про те, як правильно харчуватися і які добавки приймати, коли здоровий або ж коли захворювання вже виникло, може врятувати життя. 

Наша перша комерційна закупівля в США містила всього кілька упаковок вітамінів. Сьогодні ми офіційно представляємо понад 35 брендів і тисячі найменувань продукції. Ми привозимо в Україну продукти найвідоміших компаній, щоб допомогти нашим людям бути здоровими і жити довше, як жителі інших сучасних і прогресивних країн світу. 

У нас закуповують продукцію не тільки споживачі, але й інші інтернет-майданчики, еко-магазини, аптеки, дієтологи і лікарі приватної практики. І всіх цікавить в першу чергу інформація - як підібрати комплекс і дозування, які аналоги є у відомих препаратів, чому змінюється склад або продукт знімається з виробництва, які новинки пропонує США та інші країни.

Так сама собою сформувалася наша місія - не просто продавати якісні товари, а інформувати та навчати, пропонувати людям кілька шляхів вирішення проблеми. Адже коли людина інформований - у нього з'являється можливість вибору і готовність робити реальні кроки, нести відповідальність за своє здоров'я. 

Нехай трохи пафосно звучить, але ми ставимося до свого клієнта як до члена своєї сім'ї, пропонуючи тільки найкраще з необхідного. Про це знають всі наші співробітники, тому у нас ви не зустрінете формального ставлення до своїх потреб.

З повагою, Ольга Грекулова.