Facebook Pixel

Manuka Doctor

Під замовлення

1422 грн

Під замовлення

1224 грн

Під замовлення

1020 грн

Manuka Doctor відгуки покупців

Рекомендую
Брала для заживления глубокой и обширной раны с карманами. Пролежни. Фантастический результат. За 16 дней рана затянулась.
хорош очеь
Принимаю мед от повышенного давления, доволен, вод уже две недели давление в норме , спасибо.
вкусный
В холодное время года замучил герпес на губах, медом смазываю в начальной стадии, помогает. Баночку купила почти год назад и еще на год хватит.

Manuka Doctor – це найбільший бренд із Нової Зеландії, який займається виробництвом кращої косметичної продукції для догляду за шкірою, а також постачанням унікального меду, зібраного з квіток чайного дерева Мануки. Унікальні властивості меду та косметики зупиняють вірусні, бактеріальні, запальні процеси, відмінно взаємодіють та омолоджують шкіру, лікують різноманітні кишково-шлункові захворювання. Крім того, Манука Мед допомагає усунути виразку шлунка, зменшити запалення опіків та інші серйозні захворювання шкіри та внутрішньої частини організму.

Купити Манука Лікар тепер стало можливим у нашому магазині, який орієнтований не лише на Київ, а й на всю Україну загалом. Ваше замовлення ми зможемо доставити в будь-яке місто, наприклад, Одеса чи Харків, а доступна ціна порадує кожного клієнта. Правильний вибір, це довіритися професіоналам, які займають лідируючі позиції на спеціалізованому ринку, вже отримали безліч позитивних відгуків з усього світу, завоювавши достатню кількість медичних та косметологічних сертифікатів, що підтверджують незаперечну якість продукції. Цей бренд має культовий статус і визнаний найкращим помічником у сфері омолодження шкіри та тіла, використовуючи продукти виключно природного походження.