Facebook Pixel

Enzymedica

  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
2

В наявності

1 154 грн 1 382 грн
  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі

Enzymedica відгуки покупців

Відмінні якісні мультивітаміни з ферментами для жінок, купую мамі на її прохання, їй подобається користь є. Інгредієнти якісні, не супер натуральний склад, звичайно, але ефективні. Приймає курсом. Результат є. Каже що й більше сил, голова не болить і шлунок не турбує. Дефіцити добре поповнюють.
Чудовий склад. Після місячного прийому препарату у мене врівноважився гормональний баланс і життя стало колишнім. Мій настрій не змінюється різко і без причин, покращився сон, і я не додала вагу. Чудовий препарат.
Enzymedica

Компанія Enzymedica, Inc. заснована у 1998 році як виробник натуральної продукції для покращення загального стану здоров'я та пропонує споживачам високоякісні травні ферменти.

Вся продукція складається тільки з ферментів найвищої якості і не містить жодних штучних наповнювачів. Доповнюючи раціон правильними травними ферментами, можна скоригувати різні харчові непереносимості та розлади ШКТ, зміцнити імунний захист, зберегти здоров'я серця та судин, стійкість до стресів та перенапруг.

Сьогодні Ензімедика займає лідерські позиції у своїй галузі, пропонуючи власну технологію Therma-Blend™. В основі технології – кілька штамів ферментів, кожен з яких має свій оптимальний рН. Таким чином, ферменти можуть мати позитивний ефект на всі області травного тракту. Лабораторні тести показують, що такі ензимні ферменти втричі сильніші і працюють швидше, ніж звичайні.

Enzymedica пропагує екологічну соціальну відповідальність, використовуючи у виробництві сонячну енергію та сертифікацію нейтрального рівня викидів вуглецю та матеріали, що повністю розкладаються. Більшість продуктів на 100% вегетаріанські, у них максимально використані веганські та кошерні інгредієнти.

-10% на перше замовлення після реєстрації. Промокод: new10