Facebook Pixel

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСІВ І РОЗІГРАШІВ BIOTUS В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 1. У конкурсах та/або розіграшах, що ми проводимо в соціальних мережах (Facebook, Instagram тощо), можуть брати участь тільки громадяни України віком від 14 років. Особи, яким не виповнилося 14 років, можуть узяти участь у конкурсах та акціях з дозволу й відома батьків, адже отримати приз можна лише за наявності паспорта громадянина України. Цю умову може бути змінено залежно від призів, що входять до призового фонду.
 2. Ми негативно ставимося до так званих призоловів, що полюють за призами й беруть участь у кожній акції, яку можна знайти в інтернеті. Тому залишаємо за собою право відмовити в участі в наших конкурсах та/або розіграшах тим акаунтам, що здаються нам підозрілими, без пояснення причин.
 3. Усі учасники зобов’язані виконати умови конкурсу та/або розіграшу. Учасник, який не виконав хоча б однієї умови з правил конкурсу та/або розіграшу, не може здобути перемогу в конкурсі та/або розіграші. На момент проведення конкурсу та/або розіграшу участь беруть усі учасники, що виконали умови, які дають їм змогу потрапити до загального списку. Але якщо виграє та людина, що не виконала хоча би однієї необхідної умови, ми проводимо повторний розіграш та/або конкурс.
 4. Переможця визначаємо відповідно до правил кожного конкретного конкурсу та/або розіграшу. Якщо можливо, ми знімаємо на відео процес конкурсу та/або розіграшу, що є остаточним і незаперечним доказом.
 5. Ми будемо раді отримати від переможців конкурсу та/або розіграшу щасливе фото з призом і використати його на сторінках наших соціальних мереж — для того, щоб усі могли бачити переможців і були впевнені у правдивості й реальності наших конкурсів та/або розіграшів.
 6. Якщо переможець конкурсу та/або розіграшу не зв’яжеться з адміністрацією сторінки протягом одного місяця (тобто протягом 31 календарного дня) після оголошення результатів або не відповідатиме на повідомлення наших менеджерів, його буде позбавлено права на приз. Повторний конкурс та/або розіграш не проводитимемо, а також залишаємо за собою право ухвалювати подальше рішення стосовно призу.
 7. Учасники, у яких через відповідні налаштування приватності соціальної мережі Facebook,Instagram тощо (залежно від місця проведення конкурсу та/або розіграшу) особисту стрічку публікацій приховано, участі в конкурсі та/або розіграші не беруть. Особиста стрічка публікацій і сторінка учасника конкурсу та/або розіграшу мають бути відкритими, щоб адміністрація перевірила виконання умов конкурсу та/або розіграшу.
 8. Приз надсилаємо протягом одного місяця (тобто протягом 31 календарного дня) після опублікування результатів. Але залишаємо за собою право збільшувати цей строк через різні обставини й технічні проблеми.
 9. Результати й відео публікуємо в коментарях до конкурсу та/або розіграшу (якщо конкурс та/або розіграш проводимо у Facebook), в InstagramStories (якщо конкурс та/або розіграш в Instagram), окремим дописом у Telegram (якщо конкурс та/або розіграш у Telegram), на каналі YouTube (якщо конкурс та/або розіграш на YouTube), окремим дописом у Twitter (якщо конкурс та/або розіграш у Twitter) тощо.
 10. Рішення щодо спірних ситуацій, про які не йдеться в цих Правилах або в умовах розіграшу, ухвалює на свій розсуд Організатор.
 11. На призи з конкурсів та/або розіграшів не діє гарантія, також немає змоги повернути товар (приз) протягом 14 днів. Крім того, усі призи перед відправленням, можливо, буде розпаковано, а паковання ушкоджено (ми використовуємо призи для зйомок (фото та/або відео)).
 12. Грошовий еквівалент та/або заміна на аналогічний приз неможливі, крім випадків, коли це вказано в умовах конкретного конкурсу та/або розіграшу.
 13. Призи надсилаємо лише у відділення «Нової пошти» та/або «Укрпошти». Якщо в населеному пункті переможця немає відділення, можливо погодження надіслання приза адресною доставкою.
 14. Результати публікуємо того дня, що вказано в умовах конкретного конкурсу та/або розіграшу. Ми залишаємо за собою право перенести конкурс та/або розіграш на наступний день (чи на кілька днів), якщо стаються події, що від нас не залежать. Але акаунти, що виконували умови вже після завершення конкурсу та/або розіграшу, участі в ньому не беруть.
 15. Ми як Організатор не несемо відповідальності за технічні збої, що не залежать від нас і вплинули на перебіг проведення конкурсу та/або розіграшу.
 16. Цей документ — єдині легітимні правила. Ми залишаємо за собою право змінювати їх без попередження й оголошень. Вони завжди доступні лише за одним покликанням.
 17. Підтвердження особи. Ми можемо подавати запит на фото або скан ваших документів (паспорта, ІПН тощо). Це потрібно нам для підтвердження вашої особи.
 18. Документи. Для деяких конкурсів та/або розіграшів нам потрібен реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП, раніше — індивідуальний податковий номер (ІПН)) для оформлення призів відповідно до законодавства. Копії документів потрібні для податкової звітності, щоб підтвердити, що приз отримали саме ви, а також для того, щоб ми сплатили за вас податок на приз (ПДФО).
 19. Якщо ви берете участь у конкурсі та/або розіграші, то автоматично даєте свою згоду на опрацювання ваших персональних даних. Їх не буде передано третім особам, вони потрібні нам лише для того, щоб надіслати приз.
 20. Конкурси та/або розіграші в наших соціальних мережах проводимо з метою рекламування товарів та/або послуг.
 21. Дати проведення конкурсів та/або розіграшів публікуємо у відкритому доступі безпосередньо в соціальній мережі, де вони відбуватимуться.
 22. Розіграші BIOTUS в соціальних мережах не є лотереєю чи послугою у сфері грального бізнесу.
 23. Організатор конкурсу та/або розіграшів — ТОВ «ПРОДУКТ ТРАНС», код ЄДРПОУ: 44087358, або інша юридична та/або фізична особа-підприємець, що має законні права, доручення та/або відносини/зобов’язання щодо проведення конкурсу та/або розіграшу.
 24. Конкурси та/або розіграші проводимо лише на території України, приз відправляємо територією України (крім тимчасово окупованих територій, АР Крим та ОРДЛО). Приз не може бути надіслано в іншу країну (навіть якщо резидент України наразі перебуває на території іншої країни).