Facebook Pixel

Muscletech

  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
1

Під замовлення

1 605 грн
  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі

Earth Therapeutics Гипоаллергенные відгуки покупців

Самая лучшая! Гораздо лучше всех, что у меня были! Несколько легких движений - и она убирает все, что "наросло" за пару недель! Отличный эффект. Настолько хорошо, быстро, незаметно "стачивает" загрубевшую кожу, что я несколько раз чутка с ней перестаралась и убрала лишку, до красноты. Буду покупать еще обязательно, когда эта придет в негодность.
Купила мочалку здесь из-за лени ходить по магазинам и не на минуту не пожалела: спустя месяц она совсем не потеряла форму. Больше всего мне понравилась ручка, которая сделана из того же материала, что и мочалка - для меня очень удобный нюанс. Буду покупать еще.
Нам она нравится. Мыться удобно и приятно, хорошо вспенивает гель или мыло. Есть ручка, которая не позволит выронить мочалку. У этого производителя таких мочалок несколько видов и все различаются только цветом. Очень красиво и нежно смотрится в ванной.

MuscleTech - це одна з найкращих американських компаній, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку спортивного харчування, поставляючи продукцію високої якості. Такі препарати підійдуть не тільки для професійних, але і для спортсменів-початківців. Команда MuscleTech розпочала свою активну діяльність ще у 1995 році. На той час світовий ринок був переповнений конкурентами, які вкладали величезні гроші у виробництво, але не дбали про якість. MuscleTech знайшли свій шлях і акцентували увагу виключно на наукових розробках, з метою одержання препаратів, що сприятливо та без наслідків впливатимуть на організм людини, коли він отримує весь перелік натуральних компонентів. Саме тому на компанію швидко звернули увагу не тільки люди, що захоплюються бодібілдингом, а й професійні спортсмени зі світовим ім'ям. У поняття спортивного харчування було вкладено використання протеїну різних смаків та модифікацій, креатину, енергетичних батончиків та інших спеціалізованих препаратів. Разом з MuscleTech ви гарантовано отримаєте високу якість та перевірене спортивне харчування, схвалене світовими фахівцями.