Facebook Pixel

Доставка товару

До відділення «Нова пошта» Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 – 3 дні. Після надсилання замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта» Доставка до Відділення «Нова пошта» здійснюється за тарифами Нової пошти, оплата вартості доставки здійснюється на відділенні при отриманні товару. Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні відправлення необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" у присутності співробітника. У разі неповного комплекту, нестачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон тощо) необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо вони були заподіяні з її вини.
До відділення «Укрпошта» Терміни доставки до відділення «Укрпошта» 1 – 3 дні. Після надсилання замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою у відділенні «Укрпошта». Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні відправлення необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні "Укрпошта" у присутності співробітника. У разі неповного комплекту, нестачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон тощо) необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлено механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Укрпошта". Компанія "Укрпошта" відшкодовує завдані збитки, якщо вони були заподіяні з її вини.

Акція! Доставка «Укрпошти» безкоштовно до 01.09.22 від 400 грн
Ви можете отримати замовлення на адресу:

Київ

пр. Степана Бандери 15A (маг. Ашан)

вул. Басейна 19

вул. Велика Васильківська 131

вул. Михайла Драгоманова 10 (маг. Сільпо)

вул. Ломоносова 79

пр. Оболонський 19 (ТЦ Smart Plaza Obolon)

вул. Берковецька 6Д (ТРЦ Lavina Mall, Ашан)

Одеса

вул. Преображенська 37


Співробітники товар із магазину не виносять.
Нагадуємо,що з пунктів видачі Ви можете забрати своє замовлення тільки у повному обсязі,частково замовлення не видаються! Консультуйтесь з нашими спеціалістами заздалегідь та робіть свій вибір свідомо. Дякуємо за розуміння.
При доставці кур'єром в Києві вартість доставки складе 70 грн . Оплата здійснюється в момент отримання замовлення. Доставки по адресам, які знаходяться за межами Окружної дороги м.Київ обговорюються індивідуально (доплата плюс 30 грн).