Facebook Pixel

Гарантія якості

Компанія "Біотус" займається продажем лише найкращих та перевірених косметичних, фармацевтичних та профілактичних засобів препарати, вітаміни, суперфуда, спортивне харчування, харчові добавки та інші товари. Мы можем полностью повідомлення перед клієнтами за пропоновані товари, які відповідають високим показникам якості, відповідають усім санітарним та екологічним нормам, головним чином, продаються в самих доступних цінах в Україні.

Ми є офіційними дистриб'юторами на території України

Now Foods, Jarrow Formulas, Doctor's Best, Twinlab, Rainbow Light, Neocell, Nature's Way, Life Extension, Carlson Labs, Healthy Origins, Source Naturals, Planetary Herbals, Thorne Research, MRI, Natrol, ChildLife, Allergy Research Group, Fairhaven Health, Nature's Plus, New Chapter, MegaFood, Bluebonnet Nutrition, Solaray, Thompson, Puritan's Pride.

Сертифікати, надані головним офісом компанії Now Foods, підтверджують це

Offical Now Foods distributor Offical Jarrow Formulas distributor

Свої поставки ми здійснюємо ВИКЛЮЧНО з США. Представлена ​​продукція пройшла всі необхідні перевірки в США і там же отримала сертифікати якості.

Після такої ретельної перевірки всі товари, які були сертифіковані в країнах ЄС або в США, в повторній сертифікації на території України не потребують (відповідно до закону України).

Ми зацікавлені у плідній співпраці, тому поставляємо на ринок України тільки якісні товари.