Facebook Pixel

Гарантія якості

Компанія "Біотус" займається продажем лише найкращих та перевірених косметичних, фармацевтичних та профілактичних препаратів, вітамінів, суперфуда, спортивного харчування, харчових добавок та інших товарів. Ми можемо запевнити клієнтів, що запропоновані товари з високими показниками якості, відповідають усім санітарним та екологічним нормам і, головне, продаються по найдоступніших цінах в Україні.

Now Foods, Jarrow Formulas, Doctor's Best, Twinlab, Rainbow Light, Neocell, Nature's Way, Life Extension, Carlson Labs, Healthy Origins, Source Naturals, Planetary Herbals, Thorne Research, MRI, Natrol, ChildLife, Allergy Research Group, Fairhaven Health, Nature's Plus, New Chapter, MegaFood, Bluebonnet Nutrition, Solaray, Thompson, Puritan's Pride, KAL, Swanson, Enzymedica, Grassberg, Life Flo Health, Cyto Pharma, ReserveAge Nutrition.

Сертифікати, надані головним офісом компанії Now Foods, підтверджують це

Offical Now Foods distributor Offical Jarrow Formulas distributor

Свої поставки ми здійснюємо ВИКЛЮЧНО із США. Представлена продукція пройшла всі необхідні перевірки в США і там же отримала сертифікати якості. Після такої ретельної перевірки всі товари, які були сертифіковані в країнах ЄС або в США, повторної сертифікації на території України не потребують (відповідно до закону України). Ми зацікавлені у плідній співпраці, тому поставляємо на ринок України тільки якісні товари.

 

5% від кожного замовлення йде на допомогу зсу. Все для нашої перемоги! Слава Україні!
-10% на перше замовлення після реєстрації*. Промокод: new10