Facebook Pixel

Rainbow Light

5

В наявності (закінчується)

677 грн 973 грн
1

Під замовлення

826 грн
Ціна
грн
-
Наявність
Час застосування
Кількість речовини в порції

Rainbow Light відгуки покупців

Моїм племінникам подобаються ці чудові вітаміни. Вони підвищують імунітет, увагу, апетит. Я не бачила племінників місяці два після того, як я подарувала їм ці вітаміни, у мене відчуття що вони навіть подорослішали за цей час. Думаю, через пару місяців замовлення повторю
Дуже вдячна, доставка замовлення відбулася раніше озвученого терміну. Побачила результат уже на 2 тижні застосування. Шкіра стала кращою, випадання волосся припинилося. Чудові вітаміни. Дуже добрий склад! Це моя не перша упаковка.
Один з найкращих комплексів вітамінів для жінок. Має дуже добрий склад. Допомагає повернути працездатність, покращити зовнішній вигляд та вести активний спосіб життя навіть після сильного стресу.
Rainbow Light

Rainbow Light – це популярна компанія, яка займається виробництвом вітамінів на натуральній основі, які допомагають покращити загальне самопочуття та упорядкувати організм. Всі вітаміни пройшли перевірку якості, а в їхньому виробництві використовуються тільки природні мінерали та мікроелементи, які не викликають алергічних реакцій, і підходять як для дорослих, так і для дітей різного віку. Компанія була утворена в 1994 році і за короткий час змогла досягти популярності по всьому світу, поставляючи якісні вітаміни для вагітних жінок та дітей. Безперебійне постачання продукції Rainbow Light було налагоджено практично у всі країни світу, а це означає, що сприятливий ефект змогли відчути більше одного мільйона людей. Перелік представлених позицій постійно розширюється, а це означає, що ви можете купити вітаміни та мультивітаміни для підлітків, для чоловіків, покращуючи свій імунітет, а також для турбот про рідних та близьких людей. Разом з екологічно чистою продукцією від бренду Rainbow Light ви зможете завжди добре себе почувати, отримуючи необхідну кількість мінералів та позитивних речовин, що покращить загальне самопочуття та подарує активність.