Facebook Pixel

Оплата і повернення

Оплата

Покупка товару можлива лише за 100% передоплатою (суми товару та доставки).

Оплата проводитися зручним для вас способом: MasterCard, Maestro, Visa, Яндекс.Деньги, WebMoney.

Повернення та обмін

Продавець (виробник) зобов'язаний забезпечити обмін або повернення непродовольчого товару належної якості, якщо він не був у вжитку, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також документ, що підтверджує факт придбання товару протягом чотирнадцяти календарних днів, якщо більше тривалий термін не встановлений договором з дня придбання товару.

Якщо документ, що підтверджує факт придбання товару, було втрачено або з яких-небудь причин не видано споживачеві, то обмін або повернення товару має бути здійснено, якщо споживач доведе факт покупки у даного продавця (виробника).

Продавець (виробник) зобов'язаний забезпечити обмін або повернення товару, проданого з простроченим терміном придатності, що не відповідає вимогам, встановленим технічними регламентами, документами зі стандартизації, у тому числі випущеного з порушенням прав інтелектуальної власності, незалежно від його вживання, збереження товарного вигляду, споживчих властивостей , пломб, ярликів протягом 30 календарних днів із дня придбання товару із поверненням споживачеві грошової суми за куплений товар.

При заміні товару з недоліками товар тієї ж марки (моделі, артикула) перерахунок ціни не проводиться.

При розірванні договору розрахунки зі споживачем здійснюються виходячи з ціни товару на момент покупки.

При заміні товару з недоліками на товар іншої марки (моделі, артикула) у разі, якщо ціна товару, що підлягає заміні, нижча за ціну товару, наданого натомість, споживач повинен заплатити різницю у цінах. У разі відмови споживача від доплати сторони розривають договір і споживачу повертається грошова сума за куплений товар. У разі, коли ціна товару, що підлягає заміні, вища за ціну товару, наданого натомість, різниця в цінах оплачується споживачеві. У зазначених розрахунках у разі підвищення ціни товару, що підлягає заміні, застосовується його ціна на момент пред'явлення вимоги, у разі зниження ціни – на момент покупки.

Форма оплати товару, що купується, визначається за згодою між споживачем і продавцем (виробником) у порядку, встановленому законами.