Facebook Pixel

Doctor's Best

Ціна
-
Наявність
  1. В наявності (52)

Doctor's Best отзывы покупателей

Снизить цену на Наттокиназу,потому что после Коронавируса очень сгущается кровь,а цены кусаются.
У меня были кальцевые отложения в левом шлуночке сердца.После месячного приёма Наттокиназы по 3 табл. 3 раза в день,кальцевые отложения растворились,что подтвердило УЗИ.Я покупала Наттокиназу по 440 грн.,а сейчас Наттокиназа стоит 1548 грн.всраться и закопаться.Наживаются на людских несчастьях.
боли уменьшились
Заказала для своей мамы (70 лет). У нее болели колени. С этим препаратом боли уменьшились, ей стало легче ходить.
заряжает энергией
Когда надо подзарядиться энергией, принимаю коэнзим, он у меня всегда под рукой.
Doctor's Best

Компанія Doctor's Best розпочала свою діяльність ще у 1990 році, з того часу вона є найбільшим виробником біологічно активних добавок. Сьогодні в асортименті компанії близько 200 видів товарів. Усі вони створені з фірмових інгредієнтів, які пройшли не одне тестування та відповідають найвищим міркам якості. Також ми є офіційними дистриб'юторами.

Doctor's Best пропонує своїм споживачам якісні вітаміни, мінерали, амінокислоти, БАДи, ферменти та пробіотики. Добавки від Doctor's Best нормалізують співвідношення кислот та ферментів у людському організмі та сприяють зміцненню загального тонусу тіла.

Серед великої кількості товарів можна знайти колаген, який є найбільшим джерелом білка в організмі. Коензим у капсулах – природний антиоксидант. Травні ферменти, які сприяють кращому засвоєнню їжі та багато іншого.

Інтернет-магазин «Біотус» пропонує широкий вибір товарів від Doctor's Best, за прийнятними цінами. Замовити ви можете вже прямо зараз. «Біотус» здійснює доставку у великі міста України: Львів, Одесу, Харків та у будь-який район міста Києва.