Facebook Pixel

Запитання покупців про вітамін Д3 і К2, Vitamin D-3 & K-2, Solaray, без сої, 60 капсул

какие из витаминов лучше пить при вич?

у людей с ВИЧ чаще наблюдается дефицит таких веществ как А, Е, В6, В12 и цинка. В то же время при приеме витаминов важно помнить о возможных побочных действиях и противопоказаниях. лучше посоветуйтесь с доктором по витаминам и дозировкам
Відповідь:контент-менеджер сайта на 9 квітня 2018 р.
Додати відповідь

Хто є виробником товару?

Добрий день, Ігор! Solaray - це американський виробник вітамінів, який випускає свою продукцію для американців. Наша фірма є представником цієї кампанії в Україні. Ми одержуємо вітаміни з фабрики, без посередників. Solaray випускає кілька сотень найменувань різних вітамінів. Їх продукція хорошо відома не тільки в США, а й в інших країнах. На український ринок Solaray тільки починає заходити. Але якісна і дешева продукція цього бренду має хороші преспективи.
Відповідь:контент-менеджер сайта на 22 липня 2019 р.
Додати відповідь

Добрый день. А на ГВ можно?

Добримй день, Марина! Для молодих мам можна приймати тільки ті вітамінні крмплекси, які розроблені спеціально для вагітних або мам. Це, наприклад, Код товара: 16396 ВИТАМИНЫ ДЛЯ БЕРЕМЕННЫХ 2, BABY & ME 2, MEGAFOOD, 120 ТАБЛЕТОК, де є і вітамін Д3, і вітамін К2, тільки в інших цифрах. Правда в цій позиції виробник Solaray не робить попередження для вагітних, як це вказується в інших випадках. Так що приймати рішення самі, але краще після консультації з лікарем.
Відповідь:контент-менеджер сайта на 2 серпня 2019 р.
Додати відповідь

Добрый день. По анализам крови, у меня кальций выше нормы. Можно ли принимать этот препарат? В описании указано содержание кальция.

Здравствуйте, Мила! Вот очень достойный производитель Код товара: 15744 ВИТАМИН Д3 И К2, VITAMINS D3 & K2, DR. MERCOLA, 30 КАПСУЛ и в составе комплекса нет ни кальция, ни фосфора или Код товара: 4460 ВИТАМИН Д3 И К2, VITAMIN D/К2, THORNE RESEARCH, 30 МЛ. Не обязательно зацикливаться на SOLARAY.
Відповідь:контент-менеджер сайта на 20 жовтня 2019 р.
Додати відповідь

Здравствуйте, со скольки лет можно эти витамины принимать,подросткам можно?

Добрый день, комплекс можно давать с 14 лет, по одной капсуле в день, после еды, запивая водой. Рассмотрите и эту позицию хорошего производителя Код товара: 26141 ВИТАМИН Д И К С ЙОДОМ, VITAMINS D AND K WITH SEA-IODINE, LIFE EXTENSION, 60 КАПСУЛ
Відповідь:контент-менеджер на 17 лютого 2020 р.
Додати відповідь
Показати ще

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  В наявності

  678 грн
  Продавець: Biotus
  5% від кожного замовлення йде на допомогу зсу. Все для нашої перемоги! Слава Україні!
  -10% на перше замовлення після реєстрації*. Промокод: new10