Мило "Фіалка", Sapone Profumato Accordo Viola, L'Erbolario, ароматизоване, 100 г
Активні компоненти: |
ПАР рослинного походження |
бавовняна олія |
Гідролізовані білки рису |
Екстракт фіалки триколірної |
Ароматизоване мило "Фіалка", Sapone Profumato Accordo Viola, L'Erbolario - це натуральний засіб для щоденного миття рук і тіла. Мило огорне шкіру чудовим ароматом фіалки. Мило, містить екстракт фіалки, додасть шкірі гладкість і бархатистість, стимулюючи при цьому природні життєві сили. Екстракт фіалки сприятливо діє на шкіру і її стан, він бореться з передчасними проявами старіння шкіри, надає їй пружності, еластичності, сприяє вирівнюванню рельєфу шкіри. Активні компоненти насичують шкіру, делікатно очищаючі шкіру, омолоджують, живлять, зволожують, тонізують шкіру, м'якості, шовковистості. Мило не сушить, не викликає лущення і неприємне відчуття стягнутості, захищає від зневоднення, надаючи шкірі свіжості. Компоненти мила огортають шкіру захисною плівкою, перешкоджаючи пошкодження шкіри і захищаючи її від негативних зовнішніх факторів, жорсткої води.
На сайті Biotus можна не тільки купити і ознайомитися з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.
L'Erbolario, Sapone Profumato Accordo Viola, 100 g.
Рекомендоване застосування: злегка намилити вологі руки, щоб побачити, як утворюється м'яка і густа піна, тонко очищаюча і пом'якшує шкіру.
Інгредієнти: натрій пальматат, кернелат натрію, вода, гліцерин, парфум, екстракт альта одората, екстракт фіалки триколірної, масло гусіпія, гідролізований рисовий білок, хлорид натрію, альфа-ізометіліонон, цитронеллол, гераніол, етідронат тетранатрію, CI 77891.
Попередження: зберігати в недоступному для дітей місці. Тільки для зовнішнього застосування. Уникати контакту з очима. Припиніть використання, якщо виникають ознаки роздратування.
Товар місяця! Природний детокс.
Я згадав свій пароль