Facebook Pixel
Під замовлення

Мило для рук із колоїдним сріблом, Colloidal Silver, Foaming Hand Soap, Heritage Products, 237 мл

від Heritage Products Вироблено: США
Код товару: 26786
Штрих-код: 076970917709
Продавець: Biotus

Під замовлення(доставка 7-20 днів)

Інформація про доставку
Доставимо від 60 грн
Покупці також цікавились Схожі товари
Опис

Мило для рук з колоїдним сріблом, Colloidal Silver, Foaming Hand Soap, Heritage Products для рук, обличчя та тіла містить тільки натуральні інгредієнти (оливкова, кокосова, касторова олія, рослинний гліцерин) і має цілющі властивості. Колоїдне срібло це антибактеріальний та протизапальний препарат, завдяки якому мило не тільки зволожує, живить і результативно очищує шкіру, але й має бактерицидні та загоювальні властивості. Підходить навіть для проблемної шкіри (бореться з вугровим висипом, дерматитами, екземою). Ефірні олії відновлюють ліпідний баланс вашої шкіри, забезпечують збереження живильної вологи та роблять вашу шкіру м'якою і еластичною. Рідке мило для рук, обличчя та тіла вдало збалансовано за рН. У складі є зволожуючі компоненти, які сприяють загоєнню дрібних подряпин і порізів. В результаті шкіра виглядає і почувається гладкою, шовковистою та здоровою.

На сайті Biotus можна не тільки купити та ознайомитись з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.

Heritage Store, Colloidal Silver, Foaming Hand Soap, 8 fl oz (237 ml).

Рекомендоване застосування: намочіть руки, потім додайте трохи мила. Мийте руки щонайменше 30 секунд, потім ретельно промийте.

Інгредієнти: вода, кокоат калію, гліцерин, децилглюкозид, полісорбат 80, лауроіллактилат натрію, колоїдне срібло, олія насіння рицини*, олія плодів оливи *, гідроксид натрію.

*Органічний

Попередження: лише для зовнішнього застосування. Уникати потрапляння у вічі. Якщо контакт стався, припиніть його використання та зверніться до ліцензованого лікаря.

Питання клієнтів
Фільтр
Нові питання
  • Старі питання
  • Корисність
  • Нещодавні відповіді
Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

    Відгуки покупців

    5

    1 відгуки

    Фільтр
    Дата
    • Рейтинг
    • Корисність
    1. Леонид

      Кращий позитивний відгук
      Дозадор удобный, достаточно легко нажимается, чтобы на вашу руку выдавилось облачко нежнейшей пены. Пенка действительно без запаха. Она сделана на основе кастильского мыла, содержит коллоидное серебро, обладающее мощным антибактериальным эффектом. Одно из заявленных производителем свойств этой пенки - она омолаживает кожу рук. Продукт мне на самом деле очень понравился.
      0
      0
      Відповіді 0
    Додати відгук
    • Як ви оцінюєте цей товар?

    Посилання на відео з Youtube

    Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

    Відгук буде показаний після модерації.

    Мило для рук із колоїдним сріблом, Colloidal Silver, Foaming Hand Soap, Heritage Products, 237 мл
    666 грн

    Додайте Вашу відповідь

    Відповідь буде показано після модерації.