Facebook Pixel

Креатинові формула, смак винограду, Cell Tech, Muscletech, 2.74 кг

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Код товара: 27062
Штрих-код: 631656703238

Знятий з виробництва

4079 грн

Схожі товари

Опис

Креатинові формула, смак винограду, Cell Tech, Muscletech - це найпотужніша і ефективна креатин формула для нарощування м'язів, збільшення сили і спортивних результатів. Креатин - це азотовмісні карбонова кислота, яка допомагає постачати енергію в усі клітини організму, особливо до м'язів. У MuscleTech добавці міститься креатин (5 г), креатин цитрат (5 г), ВСАА (2 г), поєднаний таурин і аланін (3 г), 200 мг АЛК. У продукті з'єднані основні інгредієнти, які сприяють збільшенню м'язів, їх рельєфності, а також підвищенню витривалості. Біодобавка актуальна для бодібілдерів і спортсменів, є найбільш потужний креатин формулою, призначеної для хардгейнеров. Cell-Tech містить потужні musclebuilding інгредієнти і сприяє більш швидкому зростанню м'язів, підвищенню міцності. Продукт обепечивает живильний транспотра, повноту і розмір. Кожна порція (2 совка Cell-Tech) поставляє 5 г моногідрату креатину HPLC і 5 креатин цитрату, 200 мг потужного з'єднання альфа-ліпоєвої кислоти (ALA). ALA допомагає поліпшити поглинання креатину і глюкози м'язовими клітинами через спеціалізованих транспортерів. Cell-Tech має багатоступеневу комбінацію з вуглеводів, що допомагає забезпечити надходження креатину та інших поживних речовини в м'язи, швидкому поповненню запасів глікогену, інтенсивному розширювальному м'язовому ефекту. У доповненні до ключових інгредієнтів Cell-Tech поставляє амінокислоти з розгалуженим ланцюгом L-лейцин, L-валін і L-ізолейцин в співвідношенні 2: 1: 1. Амінокислоти з розгалуженим ланцюгом є вільна форма амінокислот - особливі молекули, які швидко перетравлюються і всмоктуються в кров. Cell-Tech також містить амінокислоти таурин і аланін.

MuscleTech сьогодні є самим нагороджуваним і продаваним брендом спортивного харчування за останні 20 років. MuscleTech ж вкладає мільйони в дослідження і розвиток своїх продуктів і контроль якості.

Продукти серії Performance містять чудові ключові інгредієнти в клінічно дозованих кількостях, приправлені одним з кращих ароматизаторів. На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

пропоноване використання

по 1 мірній ложці Cell-Tech з 200 г води відразу після тренування.

Якщо ви не тренуєтеся в цей день, приймати 1 мірну ложку вранці, коли ви прокинетеся.

Для кращих результатів: протягом перших 7 днів по 2 мірні ложки Cell-Tech з 400 г води відразу після пробудження і 2 мірні ложки після тренування. Якщо ви не тренуєтеся в цей день, приймати 2 мірні ложки вранці, коли ви прокинетеся.

Інші інгредієнти:

Багатоетапна карбонат суміш (полімери глюкози, декстроза, ModCarb [вівсяні висівки, киноа, гречка, просо], воскова кукурудза [кукурудзяний крохмаль], декстрин, розчинні волокна кукурудзи, діоксид кремнію, лимонна кислота, винна кислота, натуральні і штучні ароматизатори, сіль, лецитин соняшнику, бітартрат калію, ацесульфам-калій, сукралоза, FD & C Red No.40, FD & C синій № 2.

Опрацьовано на обладнанням на якому оброблялися також: молоко, яйця, пшениця, соя, дерево горіх, арахіс і риба / ракоподібні / молюски.

попередження

Як і з усіма іншими креатиновой продуктами, варто підтримувати адекватний стан гідратації протягом періоду вживання. Якщо ви відчуваєте висип або інші алергічні реакції, припиніть використання і зверніться до лікаря. Не призначений для використання особами молодше 18 років. Не використовуйте, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Проконсультуйтеся з лікарем перед початком дієти або програми вправ. Не використовуйте, якщо упаковка була пошкоджена. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Склад

склад
Розмір порції: 1 мірна ложка (49 г)
Порцій в упаковці: 56
  1 мірна ложка % Від добової потреби 2 мірні ложки % Від добової потреби
калорії 150   300  
всього вуглеводів 38 г 13% * 75 г 25% *
волокна 2 г 8% 4 г 16%
цукор 15 г 30 г
Вітамін C (аскорбінова кислота) 125 мг 208% 250 мг 41,7%
Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) 5.25 мг 263% 10.5 мг 525%
Вітамін B12 (ціанокобаламін) 0.2 мкг 3% 0.4 мкг 7%
Магній (оксид магнію) 32.5 мг 8% 65 мг 16%
натрій 35 мг 1% 70 мг 3%
Калій (гідроортофосфат калію) 25 мг 1% 48 мг 1%
Muscle Growth and Strength Matrix
креатин моногідрат 2.5 г 5 г
креатин HCL 2.5 г 5 г
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix
таурин 1 г 2 г
L-аланін 500 мг 1 г
BCAA Matrix
L-лейцин 500 мг 1 г
L-валін 250 мг 500 мг
L-ізолейцин 250 мг 500 мг
Lipoic-Tech
Альфа-ліпоєва кислота 100 мг 200 мг

* Відсоток добової потреби заснований на дієті в 2000 калорій.

Добова потреба не визначена.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.