Facebook Pixel

Експрес тест на коронавірус COVID-19, Testsealabs, 20 штук

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Китай
гарантія якості
Код товару: 36248
Штрих-код: 8380000000142

Знятий з виробництва

6544 грн
Нові товари Testsealabs

Продавець: Biotus

Biotus
Аналогічний товар
Опис

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила, що поширення нового коронавируса досягло стадії пандемії.

Коронавіруси - це сімейство вірусів, до якого входять віруси, що викликають цілий ряд захворювань у людей - від поширеної застуди до ТОРС (важкого гострого респіраторного синдрому). Сама назва, Коронавірус, пов'язане з стореніем цього вірусу, у якого шиповидні відростки якого нагадують сонячну корону. У людей коронавіруси викликають гострі респіраторні захворювання, пневмонію і гастроентериту. У дітей викликає випадки бронхіту і пневмонії. Розповсюдження коронавируса відбувається в аналогічній манері з грипом, він передається від людини до людини, якщо заражений чхає і кашляє, також новий вид коронавируса передається після тісного і довгого контакту з хворим. Хвороба може проявити себе в період від 2-х до 14-ти днів після зараження. Найбільш розповсюдженими симптомами коронавируса є сухий кашель, утруднене дихання, висока температура. Експрес-тест на коронавірус COVID-19, Testsealabs - це швидкий хроматографический іммуноаналіз для виявлення антитіла коронавируса в організмі людини. За допомогою цього тесту результат буде видно протягом 10-15 хвилин.

На сайті Biotus можна не тільки купити і ознайомитися з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.

Спосіб проведення тесту: перед використанням комплект для експрес-тесту потрібно довести до кімнатної температури. Вийняти тест-касету з пакета, покласти її на чисту і рівну поверхню. Помістіть краплі крові в лунку для зразків (приблизно 1-2 краплі), потім додайте 2 краплі хімічної речовини і запустіть таймер. Результат буде видно за 15 хвилин, а результат через 20 хвилин вважається вже недійсним.

Результати тесту: позитивний: якщо червона лінія реакції з'являється на кожній з ліній контролю якості C і лінії виявлення T; негативний: результат покаже червону лінію реакції тільки на лінії контролю якості C.

Комплект експрес-тесту: тест-касета, хімічний розчин, піпетка.

Попередження: зберігати при кімнатній температурі. Зберігати від попадання прямих сонячних променів і від холоду. Не використовуйте тест після закінчення терміну придатності.

Питання клієнтів

Добрый день! Интересует возможность приобретения большой партии тестов (до 100000шт). Цена , условия?
Здравствуйте, Алексей! По вопросу приобретения тестов оптом обращайтесь к менеджеру по любому телефону на сайте для связи с отделом по оптовым продажам.
Відповідь:контент-менеджер на 23 березня 2020 р.
Додати відповідь
Добрый день мы тестируем всех сотрудников нашего производства. Ранее закупали китайского производства, но они не давали правильные результаты (у протестированных в дальнейшем нашли Covid и пришлось всю смену отправить на самоизоляцию). На сайте вы пишите, что ЭКСПРЕСС ТЕСТ НА КОРОНАВИРУС COVID-19, TESTSEALABS, 20 ШТУК производства Америка, а в сертификате Китай. Есть ли у вас тесты не китайского производства, если да, то какова их стоимость?
Добрый день, Александра! На данный момент, в наличии есть тесты (Китай), стоимость 4392 грн.
Відповідь:контент-менеджер на 6 липня 2020 р.
Додати відповідь

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.