Facebook Pixel

Експрес тест на коронавірус COVID-19, Testsealabs, 1 шт

Код товару: 43136
Штрих-код: 8380000000135

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

432 грн

Продавець: Biotus

Biotus

Оптова знижка

419 грн (знижка 3%)
410 грн (знижка 5%)
Опис

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила, що поширення нового коронавируса досягло стадії пандемії.

Коронавіруси - це сімейство вірусів, до якого входять віруси, що викликають цілий ряд захворювань у людей - від поширеної застуди до ТОРС (важкого гострого респіраторного синдрому). Сама назва, Коронавірус, пов'язане з будовою цього вірусу, у якого шиповидні відростки якого нагадують сонячну корону. У людей коронавіруси викликають гострі респіраторні захворювання, пневмонію і гастроентериту. У дітей викликає випадки бронхіту і пневмонії. Розповсюдження коронавируса відбувається в аналогічній манері з грипом, він передається від людини до людини, якщо заражений чхає і кашляє, також новий вид коронавируса передається після тісного і довгого контакту з хворим. Хвороба може проявити себе в період від 2-х до 14-ти днів після зараження. Найбільш розповсюдженими симптомами коронавируса є сухий кашель, утруднене дихання, висока температура. Експрес-тест на коронавірус COVID-19, Testsealabs - це швидкий хроматографический іммуноаналіз для виявлення антитіла коронавируса в організмі людини. За допомогою цього тесту результат буде видно протягом 10-15 хвилин.

На сайті Biotus можна не тільки купити і ознайомитися з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.

Testsealabs, Експрес-тест на коронавірус COVID-19, 1 шт.

Спосіб проведення тесту: перед використанням комплект для експрес-тесту потрібно довести до кімнатної температури. Вийняти тест-касету з пакета, покласти її на чисту і рівну поверхню. Помістіть краплі крові в лунку для зразків (приблизно 1-2 краплі), потім додайте 2 краплі хімічної речовини і запустіть таймер. Результат буде видно за 15 хвилин, а результат через 20 хвилин вважається вже недійсним.

Результати тесту: позитивний: якщо червона лінія реакції з'являється на кожній з ліній контролю якості C і лінії виявлення T; негативний: результат покаже червону лінію реакції тільки на лінії контролю якості C.

Комплект експрес-тесту: тест-касета, хімічний розчин, піпетка.

Попередження: зберігати при кімнатній температурі. Зберігати від попадання прямих сонячних променів і від холоду. Не використовуйте тест після закінчення терміну придатності.

Питання клієнтів

Добрый день. Данный тест показывает наличие самого вируса или антител к нему? В каком случае его целесообразно использовать: в случае подозрений на наличие ковида или в случае, когда болезнь уже была и нужно понять выработались ли антитела? Спасибо.

Здравствуйте, Светлана! Да, Вы правильно поняли. Этот тест определяет наличие или отсутствие заболевания. После перенесения заболевания его не применяют.

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 3 жовтня 2020 р.
Додати відповідь
А какой срок годности у этого теста...!?!

Здравствуйте, Александр! Срок годности теста - март 2021 года.

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 28 грудня 2020 р.
Додати відповідь
Це має бути тест на антитіла М і GІ Працююв госпіталі і точно таким тестом з таким само терміном вчора мені робили аналіз, при мені. Єдине що, не покаже малі титри антитіл, які визначають по ІФА з венозної крові. Додайте інформацію, якнайшвидше! Зробіть нормальне фото зворотньої сторони, де схема проведення тесту. Терміни придатності виходять.

Дякую, Наталія! Зараз ми переробимо чіткіше фото.

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 14 січня 2021 р.
Додати відповідь

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  5

  0 відгуки

  Фільтри
  Фотографії та відео покупців

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.