Facebook Pixel

Допегит, Egis Pharmaceuticals PLC, 250 мг, 50 таблеток

Країна виробник: Угорщина
гарантія якості
Особливості:
Органічні/натуральні
Код товару: 48435
Штрих-код: 5625

Знятий з виробництва

311 грн
Нові товари Egis Pharmaceuticals PLC

Продавець: Biotus

Biotus
Аналогічний товар

В наявності

420 грн
Схожі товари
Опис

Допегит, Egis Pharmaceuticals PLC, 250 мг, 50 таблеток

Метилдопа - гіпотензивний засіб з центральним механізмом дії. При попаданні в центральну нервову систему препарат має антигіпертензивну дію за допомогою свого метаболіту (альфа-метилнорадреналин) через кілька механізмів: зниження симпатичного тонусу шляхом стимуляції центральних гальмівних пресинаптичних альфа-адренорецепторів; заміщення ендогенного допаміну в дофамінергічних нервових закінченнях (при цьому метилдопа виступає в якості помилкового нейромедіатора); зниження активності реніну в плазмі крові і зменшення загального периферичного судинного опору; пригнічення синтезу норадреналіну, зменшення концентрації допаміну, серотоніну, норадреналіну і адреналіну в тканинах за рахунок пригнічення активності ферменту ДОФА-декарбоксилази. Метилдопа не робить безпосереднього впливу на роботу серця, не повинні зменшувати серцевий викид, не викликає рефлекторну тахікардію, а також не знижує швидкість клубочкової фільтрації, нирковий кровообіг і фільтраційну фракцію. У деяких випадках метилдопа може зменшити частоту серцевих скорочень. Препарат ефективно знижує рівень артеріального тиску як у положенні стоячи, так і в положенні лежачи. Метилдопа рідко викликає постуральна гіпотензія. На сайті Biotus можна не тільки купити і ознайомитися з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.

Спосіб застосування: Допегит призначають дорослим, перорально, в початковій дозуванні по 250 мг ввечері (в перші два дні). Протягом наступних кожних двох днів разова доза збільшується на 250 мг до тих пір, поки не буде досягнутий оптимальний гіпотензивний ефект (як правило, він відзначається після досягнення добової дози в 1 г, розділеної на 2-3 прийоми).

Інші інгредієнти: магнію стеарат, стеаринова кислота, натрію крохмалю (тип А), етилцелюлоза, крохмаль кукурудзяний, тальк.

Протипоказання: реакції гіперчутливості до компонентів препарату порушення функції печінки, пов'язані з попередньою терапією метилдопою

Склад

склад

Розмір порції: 1 таблетка

Кількість порцій: 50

Кількість на порцію

метилдопа

250 мг

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.