Facebook Pixel

Простатит

Простатит - це запальний процес, який виникає в передміхуровій залозі. Простата є другою за важливістю частиною чоловічих репродуктивних органів. І розташована дана заліза внизу під сечовим міхуром, оточуючи його шийку. Таким чином шлях уретри лежить через простату. Саме тому при запаленні передміхурової залози страждає сечовивідних трубка, не дозволяючи сечі проходити належним чином.

Статистичні дані стверджують, що дана недуга діагностують у кожного 10 чоловіки по всій земній кулі. Захворювання досить поширене, трапляється у 80% чоловіків, що вступили в репродуктивний вік. При цьому, у третини пацієнтів захворювання діагностують у віці 20-40 років.

опис хвороби

Простатит - урологічне захворювання, пов'язане із запальними процесами в передміхуровій залозі.

Така заліза є тільки у чоловіків, тому дане захворювання характерно тільки для представників сильної статі. Простата - це той орган, який частково відповідає за ерекцію, сечовипускання і транспортування сперматозоїдів. Саме тому під час простатиту страждає сечовипускання, репродуктивна функція, виникають серйозні проблеми з ерекцією і еякуляцією.

Для чоловіків старше 35-ти років збільшення передміхурової залози є типовим станом. А у віці старше 50-ти років представники сильної статі страждають від подібних захворювань внаслідок порушень роботи сечостатевої функції і запалень простати. Чим більше розмір запаленої простати, тим гірше виділяється могти, тим сильніше буде інтоксикація організму.

Симптоми

Захворювання негативно впливає на якість життя чоловіків, тому дуже важливо вловити перші ознаки і звернутися за кваліфікованою допомогою. Найпоширеніші симптоми простатиту

• Больові відчуття, які турбують поперековий відділ і нижню частину спини, живота, а також область паху і промежини;
• Стан ознобу і лихоманки;
• Часті позиви до сечовипускання, особливо в нічний час;
• Процес сечовипускання проходить мляво, болісно і рвучко;
• Дискомфорт при сечовипусканні, печіння і різі;
• Загальна інтоксикація організму, яка супроводжується втомою, млявістю, головним болем;
• Порушення еякуляції, ерекції, домішки крові в спермі;
• Виділення з уретри жовтого, білого або зеленого кольору;
• Труднощі при сечовипусканні і дефекації.

причини

Фактори, які сприяють розвитку простатиту.

простатиту, можна умовно розділити на дві групи: інфекційного і неінфекційного характеру. Гайморити, тонзиліти, ураження нирок та інші операбельні втручання на органах сечостатевої системи є причинами інфекційного
Факторами розвитку неінфекційних форм захворювання є: статеве утримання, малорухливий спосіб життя, переохолодження, занепад імунітету, надмірна статева активність, алкоголізм та ін.

Серед факторів розвитку простатиту варто відзначити травми простати, порушення гормонального фону, застої лімфи, крові в малому тазу.

Рекомендації по харчуванню

Основні принципи харчування при простатиті:

1. Неправильно підібраний раціон може викликати загострення симптомів, запори і застої крові в малому тазі;
2. Відмова від висококалорійної їжі;
3. Мінімальний вміст жирів в раціоні;
4. Повна відмова від алкоголю, включаючи слабоалкогольні напої і пиво;
5. У харчування обов'язково необхідно включити продукти, насичені вітамінами і мікроелементами, які сприяють підняттю імунітету.

Ця інформація має виключно рекомендаційний характер. Перед вживанням порадьтеся з лікарем.
5% від кожного замовлення йде на допомогу зсу. Все для нашої перемоги! Слава Україні!