Facebook Pixel
Під замовлення

Африканське чорне мило, евкаліптове чайне дерево, African Black Soap, Alaffia, 475 мл

від Alaffia Вироблено: США
Код товару: 9270
Штрих-код: 841320102735
Продавець: Biotus

Під замовлення(доставка 7-20 днів)

Інформація про доставку
Доставимо від 60 грн
Опис

У Західній Африці справжнє чорне мило відомо під назвою йоруба. Його чорний колір, обумовлюється способом "приготування" мила, коли його варять до стану деревного вугілля. У багатьох культурах в Західній Африці деревне вугілля використовують для детоксикації та очищення шкіри. Це є невід'ємною частиною справжнього африканського чорного мила. Справжнє чорне мило ТМ Alaffia виконано по багатовікової рецептурі ручної варіння. У його склад входить: масло ши і пальмова олія із Західної Африки. Омилення забезпечується шляхом додавання попелу гарячих масел. Приготування мила відбувається на сонці протягом трьох тижнів, в результаті чого мило підходить для всіх типів шкіри і будь-якого віку. Його можна використовувати для миття шкіри тіла і обличчя, як шампунь, як засіб для гоління, як гель для душу. Для отримання більш докладної консультації ви можете звернутися до менеджера на сайт Biotus

Alaffia, Authentic African Black Soap, Eucalyptus Tea Tree

Гель не містить: глютену, парабенів, фталатів, силікону, синтетичних ароматизаторів. Не закупорює пори. 100% розкладається.

Використання:

Як молочко для обличчя: нанесіть на долоні, потім розподіліть масажними рухами на шкіру обличчя. Промити чистою водою і висушити рушником.

Як гель для душу: нанесіть на мокру мочалку, щітку або ганчірку, вспеньте. Ретельно змийте.

Як шампунь: нанести на вологе волосся і масажними рухами спіньте. Ретельно промийте, для кращого результату скористайтеся кондиціонером для волосся Alaffia.

Інші інгредієнти: ним (водний екстракт), омилення олії каріте, олія ши, пальмова олія, лаурил глюкозид, евкаліптова олія, масло чайного дерева.

Питання клієнтів
Фільтр
Нові питання
  • Старі питання
  • Корисність
  • Нещодавні відповіді
Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показано після модерації.

    Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

    Відгуки покупців

    5

    1 відгуки

    Фільтр
    Дата
    • Рейтинг
    • Корисність
    1. Божена

      Кращий позитивний відгук
      Африканское жидкое мыло я использую как шампунь. Оно подошло для моих очень сухих волос, смягчает их, делает послушными.
      0
      0
      Відповіді 0
    Додати відгук
    • Як ви оцінюєте цей товар?

    Посилання на відео з Youtube

    Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

    Відгук буде показаний після модерації.

    Африканське чорне мило, евкаліптове чайне дерево, African Black Soap, Alaffia, 475 мл

    Додайте Вашу відповідь

    Відповідь буде показано після модерації.