Facebook Pixel
Під замовлення

Вітамін С для малюків, Toddler Vitamin C, MaryRuth Organics, краплі, від 1 до 3 років, апельсин + ваніль, 30 мл

від MaryRuth Organics Вироблено: США
Код товару: 58623
Штрих-код: 850018471312
Продавець: Biotus

Під замовлення(доставка 7-20 днів)

Інформація про доставку
Доставимо від 60 грн
Склад

Розмір порції: 30 крапель (1 мл)

Кількість порцій: 30

Кількість на порцію

% від добової потреби**

Вітамін С (органічний екстракт плодів амли PurC®)

15 мг

100%

** Відсоток від добової потреби заснований на дієті в 2000 калорій.

Опис

Вітамін С – це важливий вітамін з унікальними властивостями для організму. Вітамін є потужним антиоксидантом для захисту організму від згубної дії вільних радикалів та окислювальних процесів. Дитячий організм не може самостійно виробляти вітамін С, тому його потрібно споживати щодня з їжею або формою харчових добавок. Рідкі краплі 'Вітамін С для малюків, Toddler Vitamin C, MaryRuth Organics' призначені для немовлят від 1 до 3 років для зміцнення імунної системи. Органічний вітамін С, отриманий з екстракту плодів амли. Прийом вітаміну С важливий для зміцнення кісток, стінок судин, необхідний для загоєння ран, поліпшення згортання крові. Вітамін С стимулює вироблення важливого білка – колагену, який необхідний для розвитку, регенерації сполучних тканин (суглобів, сухожиль), сприяє еластичності шкірного покриву. Рідкий вітамін С забезпечить підвищення захисних функцій, зміцнює імунітет, перешкоджає проникненню вірусів та бактерій у дитячий організм. Він забезпечить зменшення тривалості та тяжкості застуди. Його позитивні властивості на нервову систему сприяють заспокоєнню. Вітамін С у рідкій формі зі смаком апельсин + ваніль сприяє підтримці гарного самопочуття та міцного здоров'я дитини, забезпечить нормальне зростання дітей віком від 1 до 3 років.

На сайті Biotus можна не тільки купити і ознайомитися з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів. /p>

Спосіб застосування: хдобре струсити перед використанням. Один раз на день додавайте до 30 крапель (приблизно 2/3 піпетки) в їжу або пиття вашої дитини. Нема потреби в охолодженні.

Інші інгредієнти: проорганічний гліцерин, очищена вода, органічний натуральний апельсиновий ароматизатор, натуральний ванільний ароматизатор.

Не містить: ГМО.

Попередження: всім дітям до 12 років , вагітним і жінкам, що годують, а також літнім людям віком 65 років і старше слід завжди консультуватися з лікарем або медичним працівником перед використанням будь-якої харчової добавки. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Тендітний! Скляна пляшка.

Питання клієнтів
Фільтр
Нові питання
  • Старі питання
  • Корисність
  • Нещодавні відповіді
Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показано після модерації.

    Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

    Відгуки покупців

    5

    1 відгуки

    Фільтр
    Дата
    • Рейтинг
    • Корисність
    1. Марина

      Кращий позитивний відгук
      Ми дуже задоволені Вітаміном С для малюка. Наш малюк (2 роки) легко сприйняв ці краплі завдяки приємному смаку апельсина та ванілі. Більше того, вони не викликають жодних подразнень і є дуже зручними у використанні. Кілька крапель на день — і дитина отримує всю необхідну дозу вітаміну, що допомагає підтримати її імунітет. Продукт виготовлений з органічних інгредієнтів, тому я спокійна за безпеку свого малюка.
      0
      0
      Відповіді 0
    Додати відгук
    • Як ви оцінюєте цей товар?

    Посилання на відео з Youtube

    Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

    Відгук буде показаний після модерації.

    Вітамін С для малюків, Toddler Vitamin C, MaryRuth Organics, краплі, від 1 до 3 років, апельсин + ваніль, 30 мл

    Додайте Вашу відповідь

    Відповідь буде показано після модерації.