Facebook Pixel

Питання і відповіді про вітамін к, vitamin k, thompson, 100 мкг, 30 капсул

Здравствуйте! Нужен Витамин К2 и В5, какой лучше купить?
Минутку. Сброшу ссылки. https://biotus.ua/vitamin-k2-mk-7-jarrow-formulas-90-mkg-60-kapsul.html https://biotus.ua/pantotenovaja-kislota-now-foods-500-mg-250-kap.html
Відповідь:контент-менеджер сайта на 9 квітня 2018 р.
Додати відповідь
Как узнать о препарате подробнее? Почему К, а не К2 и цена смущает?
Добрый день. витамин К есть не только в форме К2, есть разные формы. Тут указано просто витамин К в форме филлохинона. По поводу цены, у этого производителя продукция по более бюджетным ценам.
Відповідь:контент-менеджер на 4 травня 2018 р.
Додати відповідь
Кіт з'їв мишу яку я отруїв бромадіалоном. На упаковці з отрутою написано що потрібен вітамін К1. Чим відрізняється К1 і просто К? Чи підійде данний припарат для запобігання внутрішньої кровотечі у кота?
Добрий день, Денис! Вітамін К (Філохінон) - це загальна назва групи вітамінів K (від вітаміну K1 до K7), які близькі за своїм хімічним складом і дією на організм.Найбільш поширені дві головні форми вітаміну K, що існують у природі: вітамін K1 і вітамін K2. Різниця між нимиполягає в зовнішньому вигляді. Вітамін К зупиняє будь яку кровотечу. Вітаміну к для котів немає.
Відповідь:контент-менеджер сайта на 17 листопада 2019 р.
Додати відповідь
Здравствуйте. У вас есть комплекс витамина к. Или витамин к1. В таблетках 100мкг? Мне нужен витамин к1. 100мкг дозировка. для беременных противопоказаний?

Здравствуйте, Витамин К, Vitamin K, Puritan's Pride, 100 мкг, 100 таблеток. Перед приемом рекомендовано посоветоваться с врачом

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 25 грудня 2020 р.
Додати відповідь
какой период времени нужно принимать?

Здравствуйте, Анна! Рекомендованный курс приема 1-2 месяца. Затем необходимо сделать перерыв, если нет индивидуального назначения врача.

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 9 грудня 2021 р.
Додати відповідь
Показати ще

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Всі відповіді будуть відображатися після модерації.