Facebook Pixel

Вітамін B6 (Піридоксаль-5-фосфат), B6 Phosphate, Biotics Research, 100 таблеток

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Код товара: 31233

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

1530 грн

Оптова знижка

1484 грн (знижка 3%)
1453 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари
Опис

Поєднуючи принципи природи з наукової винахідливістю, продукти Biotics Research Corporation збільшують поживні переваги для клініцистів і їх пацієнтів з економічно ефективними, передовими доповненнями і поліпшеною продукцією. Biotics Research Corporation просувається вперед, концентруючи свої ініціативи на дослідженнях, природною ефективності, безпеки продуктів, дієвості, неперевершеному контролі якості і триваючих інноваціях. Biotics Research Corporation веде практичні партнерські відносини, зосереджуючись на вашому успіху, безкоштовними освітніми ресурсами і передовими продуктами, що призводить до поліпшення результатів лікування пацієнтів. У Biotics Research створення чудових харчових добавок - це тільки початок!

B6 Phosphate поставляє біологічно активну форму вітаміну B6, піридоксаль-5-фосфату, в поєднанні з антиоксидантними сполуками: супероксиддисмутазой (СОД) і каталази. Піридоксальфосфат, крім вироблення організмом, може ще бути видобутий через прийом їжу м'яса тварин. Також його можна синтезувати штучно, хімічним шляхом. Вітамін B6 важливий для правильної імунної функції, обміну речовин і серцево-судинного здоров'я (необхідний для здорового рівня гомоцистеїну). На статус вітаміну B6 також може впливати широкий спектр фармацевтичних сполук.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Biotics Research, B6 Phosphate

Пропоноване використання:

По одній таблетці 1-3 рази день в якості харчової добавки або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Целюлоза, стеаринова кислота (рослинний джерело), стеарат магнію (рослинний джерело) і харчова глазур. Цей препарат не містить глютену, ГМО та молочних продуктів.

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому місці. Запечатаний за допомогою друку безпеки для Вашого захисту. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Склад
склад:
Розмір порції: 1 таблетка
Порцій в упаковці: 100
В одній порції: % Від добової потреби
Вітамін B6 (піридоксаль-5-фосфат) 20 мг
1,176%
Супероксиддисмутаза (з рослинної культури †) 20 мкг
*
Каталаза (з рослинної культури †) 20 мкг *

* Добова потреба не визначена.

† Спеціально вирощена біологічно активна рослинна культура, яка містить Phytochemically Bound Trace Elements ™ і / або природно пов'язані фітохімічні речовини, включаючи поліфенольні сполуки з СОД і каталази, зневоднені при низькій температурі для збереження пов'язаних ферментних факторів.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.