Facebook Pixel

Зволожуюче лосьйон від екземи, Eczema Moisturizing Lotion, Natralia, 175 мл

від Natralia Вироблено: США
Код товару: 22279
Штрих-код: 835787000871
Продавець: Biotus

Знятий з виробництва

Нові товари Natralia
Аналогічний товар
Склад
активні інгредієнти призначення
Колоїдна вівсянка 2% захист шкіри
Допоміжні речовини: вода, каприловий тригліцерид, гліцерин, цетеариловий спирт, гліцерил дистеарат, гліцерил моностеарат, гліцерил стеарат цитрат, феноксіетанол, масло жожоба, алюмосиликат магнію, бензиловий спирт, гідроксид натрію, ксантанова камедь.
Опис

опис

Зволожуюче лосьйон для дітей від екземи, Happy Little Bodies, Eczema Moisturizing Lotion

Зволожуюче лосьйон сприяє відновленню як сухий так і зудить, роздратованою шкіри при висипу і екземі. Лосьйон проти екземи швидко заспокоїть схильну до екземи шкіру. Ця відновлюючий склад спеціально містить колоїдний овес який захищає і полегшує сухі і сверблячі ділянки шкіри. Це збагачений керамідами, ефірними ліпідами лосьйон відновлюючий захисну функцію шкіри. Колоїдна вівсянка знімає і заспокоює роздратування. Дерматологи рекомендують використовувати лосьйон при легкій і помірній екземі. Для отримання більш докладної консультації ви можете звернутися до менеджера на сайт Biotus. Крім того, наші консультанти допоможуть ознайомитися з різними предметами по догляду за малюками, їх корисними властивостями і тонкощами їх застосуванні і використанні.

Рекомендації по Застосуванню

Застосовують у разі необхідності або за вказівкою лікаря. Наносять на уражені ділянки шкіри тонким шаром, злегка втираючи.

склад

Попередження. Тільки для зовнішнього застосування. При використанні цього продукту уникати контакту з очима. Якщо є роздратування і почервоніння - припинити використання. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Питання клієнтів
Фільтр
Нові питання
  • Старі питання
  • Корисність
  • Нещодавні відповіді
Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показано після модерації.

    Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

    Відгуки покупців

    4

    1 відгуки

    Фільтр
    Дата
    • Рейтинг
    • Корисність
    1. Антон

      Кращий позитивний відгук
      Хороший лосьон, не имеет неприятного запаха, быстро впитывается. Смягчает и увлажняет кожу. Снимает раздражения. Помогает не распространятся новым бляшкам.
      0
      0
      Відповіді 0
    Додати відгук
    • Як ви оцінюєте цей товар?

    Посилання на відео з Youtube

    Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

    Відгук буде показаний після модерації.

    Додайте Вашу відповідь

    Відповідь буде показано після модерації.