Зволожуюче лосьйон для тіла, Alaffia, 475 мл
опис
Зволожуюче лосьйон для тіла для всіх типів шкіри. Швидко вбирається, добре зволожує шкіру. Наша продукція зроблена вручну, з нерафінованої олії ши, поживного алое, захисних листя ши, і заспокійливого лимонного бальзаму. Володіє запахом ванілі. Масло ши в складі продукту має чудовий пом'якшувальну дію, добре підходить для змазування огрубнули ділянок тіла таких як: руки, лікті, ноги, ступні. В інтернет-магазині Біотус можна подивитися і, за бажанням, придбати різноманітну косметику.
застосування
Наносите на чисту шкіру, звертайте особливу увагу на посушливих районах огрубілі ділянки. Застосовуйте після миття рук або в міру необхідності для м'якої, еластичною шкіри.
склад
Лимонник водний екстракт, водний екстракт лстьев ши, масло ши, емульгуючий віск, стеаринова кислота, феноксіетанол, екстракт ванілі, червоне пальмове масло, сорбат калію, аскорбінова кислота, d-лімонен.
попередження
Не містить: п арабенов, синтетичних ароматизаторів, глютену. Продукція тестується без залучення тварин і розкладається в середовищі. Тільки для зовнішнього застосування.
Зберігайте в недоступному для дітей місці.
Товар місяця! Стрункість без тяжкості.
Я згадав свій пароль