Facebook Pixel

Universal Nutrition

2

В наявності (закінчується)

1463 грн
Ціна
грн
-
Наявність
За типами шкіри
Час застосування

Universal Nutrition відгуки покупців

Препарат виправдав очікування!
Рекомендую до вживання, дуже хороше враження. Після хвороби був ослаблений організм і дуже низький гемоглобін. після здачі аналізів, побачили результат! Дуже хороший вплив. Препарат виправдав очікування!
реально помогает
купила для мамы 67 лет,очень сильно болело колено,ходить не могла и ночью тоже болело. На 8 -й день применения уменьшились боли, а ночью вообще перестало болеть. Продолжает прием
Состав радует
Аминокислоты активны и эффективны из-за правильного состава. Результатом доволен. И цена неплохая для такого продукта.

Universal Nutrition – це один із найстаріших американських брендів, який займається виробництвом кращого у своєму роді спортивного харчування та добавок. Початок плідної роботи розпочався далекого 1977 року, а це говорить про те, що Universal Nutrition по праву можна вважати родоначальником у виробництві та складанні спортивних комплексів, які стануть у нагоді людям, які ведуть активний спосіб життя або займаються бодібілдингом. Спортивне харчування Universal Nutrition здобуло величезну популярність у всьому світі. Його рекомендують відомі спортсмени не лише професіоналам, а й новачкам, які хочуть у найкоротші терміни набрати потрібну форму. В основі даних препаратів лежать виключно натуральні та перевірені компоненти, а це означає, що вони не викликають алергічних реакцій та нормально взаємодіють із різними типами організму. Крім набору маси, ви також зможете захистити свої суглоби від розтягувань, відновити м'язи після значних пошкоджень, покращити функції опорно-рухового апарату. Після постійного прийому Universal Nutrition і щоденних тренувань, ви протягом найкоротшого часу можна досягти значних результатів.