Спрей для обличчя та тіла, підсушуючий, відновлюючий, 1-st Drying Repairing Spray, Uriage, для дітей та дорослих, 100 мл
Bebe 1-й відновлюючий спрей, що підсушує, від Uriage підходить для подразненої та/або атопічної шкіри, при мокнутиях і попрілості, зокрема в складках шкіри. Засіб у вигляді спрею має прозоро-молочний колір, середню густоту та легкий аромат. Спрей зручний та економічний у використанні та підходить для будь-якої вікової категорії, починаючи від новонароджених. Флакон об'ємом 100мл. Призначення спрею - безконтактна обробка попрілостей та мокнучих зон обличчя, тіла, сідниць. Компоненти спрею заспокоюють запалену шкіру, сприяють усуненню подразнення, поглинають надлишки вологи та підсушують зони, схильні до намокання, обмежують розмноження бактерій та виявляють антибактеріальну дію.
Активні компоненти включають термальну воду Урьяж, багату мікроелементами такими як мідь, цинк, магній, залізо та інші, які виявляють протизапальну, регенеруючу, ранозагоювальну та заспокійливу дію. Мідь і цинк мають антибактеріальну та оздоровлюючу дію. Смектит має потужну абсорбуючу дію. Комплекс TLR2-Regul знижує запалення та активізує природний антимікробний захист шкіри. Екстракт органічного едельвейсу захищає шкірний бар'єр і має антиоксидантні властивості. 96% інгредієнтів кошти мають природне походження.
Результат використання – подразнення на запалених ділянках шкіри усувається, зони схильні до намокання підсушуються, активізується антимікробний бар'єр шкіри.
Uriage 1-st Drying Repairing Spray 100 ml
На сайті Biotus можна не тільки купити та ознайомитись з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.
Спосіб застосування: перед використанням флакон необхідно струсити. Розпорошити безпосередньо на подразнені ділянки шкіри. Залишити до повного вбирання засобу, не промокати. Уникати потрапляння у вічі. Якщо роздратування не проходить, необхідно звернутися до лікаря.
Склад: вода, гліцерин, 1,2-гександіол, бентоніт, пропандіол, ксантанова камедь, глюконат міді, декстрансульфат натрію, глюконат марганцю, глюконат цинку, фітосфінгозин, азіатикозид, екстракт квітів/листя леонтоподиаму аль.
Попередження: уникайте потрапляння засобу у вічі. При випадковому попаданні у вічі - негайно промийте водою. Не використовуйте, якщо є алергія на один або кілька компонентів у складі цього продукту.
Товар місяця! Природний детокс.
Я згадав свій пароль