Facebook Pixel

Змішані концентрати з органів і залоз, Neonatal Multi-Gland, Biotics Research, 60 таблеток

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Код товару: 33230

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

2118 грн

Продавець: Biotus

Biotus

Оптова знижка

2055 грн (знижка 3%)
2012 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари
Опис

Поєднуючи принципи природи з наукової винахідливістю, продукти Biotics Research Corporation збільшують поживні переваги для клініцистів і їх пацієнтів з економічно ефективними, передовими доповненнями і поліпшеною продукцією. Biotics Research Corporation просувається вперед, концентруючи свої ініціативи на дослідженнях, природною ефективності, безпеки продуктів, дієвості, неперевершеному контролі якості і триваючих інноваціях. Biotics Research Corporation веде практичні партнерські відносини, зосереджуючись на вашому успіху, безкоштовні освітні ресурси і передових продуктах, що призводить до поліпшення результатів лікування пацієнтів. У Biotics Research створення чудових харчових добавок - це тільки початок!

Neonatal Multi-Gland ™ містить широкий спектр концентратів органів і залоз. Він включає в себе неонатальную селезінку, серце, підшлункову залозу, нирку, мозок, печінка, надниркові залози, тимус, гіпофіз / гіпоталамус, легкі і кишкові залози. З початку 1980-х років, Biotics Research були в авангарді виробництва залоз, що відображає їх прихильність досліджень та інновацій. Glandulars від Biotics Research виготовляються строго з країн, вільних від ГЕКРС, і збираються під контролем Міністерства сільського господарства США. Залози в складі Neonatal Multi-Gland ™ включають тканини новонароджених телят, що збирається спеціально для Biotics Research, для забезпечення якості і постійного джерела тканин великої рогатої худоби. Тканини новонароджених тварин мають високу анаболічну активність і мінімально схильні до дії стресових факторів навколишнього середовища. Атрофія, жирова інфільтрація, деградація тканин і накопичення продуктів окислення (липофусцин) не виявляються в тканинах новонароджених телят. Залози готуються шляхом обробки м'якими розчинниками і при низьких температурах; умови, відомі своєю властивістю зберігати ферментні, білкові і поліпептидні фактори.

 • Підтримує оптимальне здоров'я і благополуччя: залозиста терапія століттями використовувалася для забезпечення оптимального здоров'я і благополуччя. Виходячи з принципу, що здорові залози містять всі поживні речовини, необхідні для доброго здоров'я, Neonatal Multi-Gland містить широкий спектр підтримки органів і залоз для забезпечення поживними речовинами, необхідними для загального здоров'я. Препарат можна приймати як окремо, так і як синергист з іншою специфічною залозистої терапією.
 • Сприяє енергії і життєздатності: втома може бути результатом стресу, нестачі сну, нестачі поживних речовин або ж результатом будь-якої іншої причини. Neonatal Multi-GlandTM містить широкий спектр підтримки органів і залоз, які можуть сприяти енергії і життєвої сили.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

1 таблетка в день, в якості харчової добавки, або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Рослинна культура †, целюлоза, стеаринова кислота (рослинний джерело), харчова глазур, стеарат магнію (рослинний джерело) і кремнезем.

† Спеціально вирощена, біологічно активна рослинна культура, яка містить природним чином пов'язані фітохімічні речовини, в тому числі поліфенольні сполуки з СОД і каталази, зневоднена при низькій температурі для збереження пов'язаних з нею ферментних факторів.

Цей продукт не містить глютену і молока.

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому місці. Запечатаний за допомогою друку безпеки для Вашого захисту. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Склад
склад:
Розмір порції: 1 таблетка
Порцій в упаковці: 60
В одній порції: % Від добової потреби
запатентована суміш 500 мг
Неонатальна селезінка (великої рогатої худоби) *
Неонатальное серце (великої рогатої худоби) *
Неонатальна підшлункова залоза (великої рогатої худоби) *
Неонатальна нирка (великої рогатої худоби) *
Мозок ягняти (включаючи шишковидну залозу) (вівця) *
Неонатальна печінку (великої рогатої худоби) *
Неонатальний комплекс з надниркових залоз (великої рогатої худоби) *
Неонатальний тимус (великої рогатої худоби) *
Комплекс з ягнячьі гіпофіза / гіпоталамуса (вівця) *
Неонатальні легкі (великої рогатої худоби) *
Кишки ягняти (вівця) *

* Добова потреба не визначена.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.