Facebook Pixel

Рослинний концентрат, детоксикація, Porphyra-Zyme, Biotics Research, 90 таблеток

Код товару: 32004

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

1 424 грн

Продавець: Biotus

Biotus

Оптова знижка

1 381 грн (знижка 3%)
1 353 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари
Опис

Поєднуючи принципи природи з наукової винахідливістю, продукти Biotics Research Corporation збільшують поживні переваги для клініцистів і їх пацієнтів з економічно ефективними, передовими доповненнями і поліпшеною продукцією. Biotics Research Corporation просувається вперед, концентруючи свої ініціативи на дослідженнях, природною ефективності, безпеки продуктів, дієвості, неперевершеному контролі якості і триваючих інноваціях. Biotics Research Corporation веде практичні партнерські відносини, зосереджуючись на вашому успіху, безкоштовними освітніми ресурсами і передовими продуктами, що призводить до поліпшення результатів лікування пацієнтів. У Biotics Research створення чудових харчових добавок - це тільки початок!

Porphyra-Zyme ™ містить рослинні екстракти і концентрати, надаючи природні хлорофілін, галактогліцеріди, хлорофіл та інші фітонутрієнти для підтримки нормального, здорового виведення токсичних металів. На відміну від традиційних продуктів з хлорофілу, Porphyra-Zyme ™ є концентрованою добавкою з порфіринів. Порфірини мають здатність зв'язувати іони двовалентних металів завдяки атомам азоту тетрапіррольних ядра. Центральнім іоном в хлорофілі є магній, який звільняється від хлорофілу в кислих умовах, дозволяючи іншим металам зв'язуватися на його місці. Токсичні метали, такі як ртуть, свинець і миш'як, спочатку утворюють комплекс. Тоді надлишкові кількості інших двовалентних металів, таких як кальцій, можуть утворювати комплекси з порфиринами. При збільшенні вмісту порфирина, також збільшується можливість зв'язуватися важких металів, що забезпечує клініцистів природним, ефективним «хелатуючим» засобом.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

1 таблетка, 1-3 рази на день, в якості харчової добавки або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Стеаринова кислота (рослинний джерело), стеарат магнію (рослинний джерело), модифікована целюлозна камедь і харчова глазур.

Porphyra-Zyme ™ містить ботанічні екстракти та концентрати, що містять природні хлорофілін, галактогліцеріди, хлорофіл (a і b), фосфоліпіди, каротиноїди, сульфоліпіди, пластохинон (a, b і c), менадион, цитохром В6 і F, плазмоксін і мікроелементи.

Цей продукт не містить глютену і молока.

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому місці. Запечатаний за допомогою друку безпеки для Вашого захисту. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Склад
склад:
Розмір порції: 1 таблетка
Порцій в упаковці: 90
В одній порції: % Від добової потреби
Вітамін С (аскорбінова кислота) 120 мг
133%
запатентована суміш 210 мг
Концентрат шпинату (Spinacea oleracea) (листя і стебло) *
Шовковиця (Morus alba) (лист) (екстракт) *
Органічний свёкольний концентрат (Beta vulgaris) (лист) *
Концентрат рослинної культури (з НЕ соєвих бобів) *

* Добова потреба не встановлена.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.