Facebook Pixel

Протеолітичні ферменти, Proteolytic Enzymes, California Gold Nutrition, широкий спектр дії, 90 капсул з відстроченим вивільненням

Країна виробник: США
гарантія якості
Особливості:
Без глютену
Вегетаріанцям
Без ГМО
Код товара: 24664
Штрих-код: 898220011544

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

1364 грн

Оптова знижка

1323 грн (знижка 3%)
1296 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари
Опис

Протеолітичні ферменти, Proteolytic Enzymes. California Gold Nutrition - це ексклюзивна формула, яка містить широкий спектр ензимів сповільненого вивільнення. Протеолітичні ферменти, що входять до складу препарату, всмоктуються з тонкої кишки шляхом резорбції інтактних молекул і зв'язуючись з транспортними білками крові, надходять в кровотік. Потім ферменти, мігруючи по судинному руслу, накопичуються в зоні патологічного процесу. Препарат являє собою комбінацію високоактивних ферментів рослинного, і тваринного походження. Має імуномодулюючу, протизапальне, фібринолітичну, протинабрякову, антиагрегантну та вторинне знеболювальну дію. Ферменти робить позитивний вплив на хід запального процесу, обмежує патологічні прояви аутоімунних та імунокомплексних процесів, позитивно впливає на показники імунологічної реактивності організму. Стимулює і регулює функціональну активність моноцитів-макрофагів, природних кілерів, стимулює протипухлинний імунітет, цитотоксичні Т-лімфоцити, фагоцитарну активність клітин. Під впливом препарату, знижується кількість циркулюючих імунних комплексів і відбувається виведення мембранних депозитів імунних комплексів з тканин. Протеолітичні ферменти зменшують інфільтрацію интерстиции плазматичними клітинами. Підвищує елімінацію білкового детриту і депозитів фібрину в зоні запалення, прискорює лізис токсичних продуктів обміну речовин і відмираючих тканин; покращує розсмоктування гематом і набряків; нормалізуючий проникність стінок судин. Детальна інформація на сайті Біотус.

П рименение: 3 капсули в день між прийомами їжі (за годину до їди або через дві години після їжі).

Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, вегетеріанскаякапсула з уповільненим вивільненням (модифікована целюлоза, вода, геллановая камедь), рисові висівки.

Не містить: яєць, ракоподібних, горіхів, арахісу або глютену.

Попередження: Не слід використовувати, якщо печатка відсутня або пошкоджена. Зберігати в прохолодному, сухому місці або при кімнатній температурі.

Склад
склад:
Порція: 3 капсули
Порцій в упаковці: 30 порцій
  В одній порції % Від добової потреби
Фрукти похідні суміш забезпечує 6000000 PU:
бромелайн
папаїн
223 мг
рутина 150 мг
Панкреатин 10x (нетваринного база) забезпечення:


132 мг
протеаза 33000 USP
ліпаза 2640 МФФ
амілаза 33000 USP
серратіопептидаза 120,000 SPS
† Добова потреба не визначена.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.