Незмивний засіб для волосся, Beautiful Curls, 350 мл
опис
Alaffia об'єднує в собі науку і традиції, щоб якомога більш цілісно піклуватися про вас, вашої місцевості та навколишньому середовищу. Цей кремоподібний незмивний кондиціонер для волосся з маслом ши і кокосовим маслом першого віджиму зволожує волосся, роблячи їх більш м'якими і еластічнимі.Екстракт календули надає заспокійливе дію для чутливої шкіри голови. Природні мінерали і вітаміни розгладжують кутикулу, усувають сплутаність волосся і покращують блиск.
застосування
Рясно нанесіть на чиста і вологе волосся. Розподіляйте від коренів до кінчиків до повного вбирання. Краще використовувати з шампунем «Красиві кучері» Використовуйте гребінець з рідкими зубами на проблемних ділянках.
інші інгредієнти
Календула лікарська водний екстракт, нима водний екстракт, масло ши, кокосова олія, цетеариловий спирт, емульгатори, віск, бегентрімоніум хлорид, пантенол, екстракт ванілі, манго екстракт, сорбат калію, феноксіетанол, сульфат магнію, аскорбінова кислота.
Не містить
Парабенів, фталатів, хлору, сульфату, поліетиленгліколь.
попередження
Тільки для зовнішнього застосування. При використанні даного продукту уникати попадання в очі. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні всередину, отримати медичну допомогу або зверніться в центр токсикології. Зберігати при кімнатній температурі. Чи не тестується на тваринах.
Товар місяця! Стрункість без тяжкості.
Я згадав свій пароль