Facebook Pixel
Під замовлення

Крем для шкіри з вітаміном Е, Vitamin E Cream, De La Cruz, зволожуючий, запобігає появі зморшок, без запаху, 114 г

від De La Cruz Вироблено: США
Код товару: 97123
Штрих-код: 024286180096
Продавець: Biotus

Під замовлення(доставка 7-20 днів)

Інформація про доставку
Доставимо від 60 грн
Покупці також цікавились Схожі товари
Опис

Цей крем є насиченим зволожуючим продуктом для догляду за шкірою, створений на основі токоферилацетату (вітаміну Е) у поєднанні з натуральними маслами та екстрактами. Формула без запаху підходить для щоденного застосування, коли потрібне інтенсивне зволоження та м'якість. Крем володіє легкою текстурою, яка активно вбирається, залишаючи шкіру комфортною і доглянутою. Продукт поєднує у собі кілька компонентів, які разом беруть участь у процесі зволоження та живлення шкіри. Він призначений для тих, хто шукає простий та надійний варіант для регулярного догляду за обличчям, шиєю та тілом.

Основна інформація

  • Форма випуску: крем у банці
  • Об'єм упаковки: 114 г
  • Рекомендований вік: дорослі
  • Для кого підходить: для всіх типів шкіри, включаючи суху та чутливу
  • Основні дії: зволоження шкіри, харчування, пом'якшення, створення захисного шару

Дія

Комбінація інгредієнтів у кремі спрямована на комплексний догляд за шкірою за рахунок їхньої спільної участі у зволожуючих та поживних процесах. Вітамін Е працює разом з маслами та алое, створюючи синергію для глибокого проникнення вологи та збереження її у шкірі. Такий підхід дозволяє шкірі залишатися м'якою та гладкою при регулярному нанесенні.

  • Зволоження поверхні шкіри: компоненти утримують вологу на поверхні, запобігаючи сухості
  • Живлення глибоких шарів: олії проникають у шкіру, доставляючи поживні речовини
  • Пом'якшення текстури: вітамін Е та олії роблять шкіру ніжнішою на дотик
  • Створення бар'єру: ліпідні компоненти формують захисний шар від зовнішніх факторів
  • Відновлення балансу вологи: гліцерин та пропіленгліколь залучають та фіксують воду
  • Підтримка гладкості: регулярне застосування сприяє рівній поверхні шкіри
  • Участь у процесі регенерації клітин шкіри: вітамін Е як антиоксидант бере участь у захисті від окислення
  • Синергетичне харчування: масла авокадо, ши та мигдалю разом з алое надають комплексне насичення
  • М'яке покриття: емульгатори та загусники створюють приємну консистенцію для рівномірного розподілу.

Інгредієнти та їх властивості

У складі крему поєднуються токоферилацетат з натуральними маслами, екстрактом алое та зволожуючими агентами, що створює збалансовану формулу для щоденного догляду. Кожен компонент робить свій внесок у загальний процес зволоження та живлення шкіри. Разом вони утворюють гармонійну систему, де вітамін Е доповнюється оліями та рослинними екстрактами.

  • Токоферилацетат: виступає основним антиоксидантом у складі, бере участь у захисті шкіри від окислювальних процесів, сприяє збереженню вологи в клітинах, робить поверхню більш гладкою, працює в парі з маслами для посилення харчування, є високою концентрацією для інтенсивного догляду.
  • Олія авокадо: багата жирними кислотами, живить сухі ділянки шкіри, надає м'якість і еластичність, добре вбирається без жирного сліду, поєднується з вітаміном Е для комплексного результату , підходить для догляду за обличчям і тілом.
  • Масло ши: містить натуральні ліпіди, створює захисний бар'єр на шкірі, утримує вологу протягом тривалого часу, пом'якшує грубі зони, доповнює дію інших олій.
  • Олія солодкого мигдалю: насичена вітамінами та кислотами, зволожує та пом'якшує шкіру, залишає відчуття шовковистості, гармонійно взаємодіє з алое та вітаміном Е, підходить для чутливих ділянок.
  • Порошок соку листя алое віра: має зволожуючі властивості, заспокоює шкіру при нанесенні, сприяє рівномірному розподілу вологи, доповнює масла в харчуванні, робить крем легшим за текстурою.

Інструкція застосування: Vitamin E Cream, De La Cruz, зволожуючий, без запаху, 114 г

Крем призначений для зовнішнього використання як зволожуючий засіб для щоденного догляду за шкірою. Його можна застосовувати вранці або ввечері, залежно від потреб шкіри.

Рекомендації щодо застосування

Використовуйте як зволожуючий або нічний крем. Наносите м'якими рухами на чисту шкіру обличчя, шиї чи тіла до повного всмоктування. Застосовуйте стільки крему, скільки потрібно для комфортного покриття, уникаючи надмірної кількості. Підходить для регулярного використання в ранковій та вечірній рутині догляду.

Склад: Vitamin E Cream, De La Cruz, зволожуючий, без запаху, 114 г

У складі цього зволожуючого крему поєднуються токоферилацетат як основний активний компонент та цілий ряд додаткових речовин рослинного та синтетичного походження. Формула побудована на базі очищеної води з додаванням натуральних олій та екстрактів. Продукт розроблений без додавання ароматизаторів.

Основні інгредієнти

У ролі ключових компонентів виступають токоферилацетат (вітамін Е), а також натуральні олії авокадо, ши та солодкого мигдалю у поєднанні з порошком соку листя алое вера. Ці речовини складають основу поживної та зволожуючої частини формули. Їхня спільна присутність створює основу для комплексного догляду за шкірою.

Додаткові інгредієнти

Очищена вода, токоферилацетат (вітамін Е), С12-15 алкілбензоат, пропіленгліколь, гліцерилстеарат, гліцерин, олія авокадо, цетеарилглюкозид та цетеариловий спирт, ПЕГ-8 диметикон, цетиловий спирт, олія ши, олія солодкого мигдалю, порошок соку листя алое віра, стеаринова кислота, феноксиетанол, поліакрилат натрію, стеароїлглутамат натрію, етилгексилгліцерин, тетранатрій ЕДТА

Не містить

ароматизаторів, парабенів, продуктів тваринного походження

Основні переваги: Vitamin E Cream, De La Cruz, зволожуючий, без запаху, 114 г

Цей крем виділяється серед інших зволожуючих засобів завдяки поєднанню вітаміну Е з кількома натуральними маслами та алое віра в одній формулі. Продукт орієнтований на щоденний догляд за шкірою будь-якого типу без зайвих ароматів. Користувачі цінують його за простоту та універсальність застосування.

Ключові переваги

  • Натуральні олії у складі: кілька видів олій рослинного походження працюють разом, створюючи насичену поживну основу для шкіри.
  • Відсутність запаху: формула без ароматизаторів підходить людям з чутливим нюхом і тим, хто віддає перевагу нейтральним засобам.
  • Глибоке проникнення вологи: синергія зволожуючих компонентів дозволяє волозі довше залишатися у шкірі після нанесення.
  • Створення захисного шару: ліпідні речовини формують тонку плівку, яка оберігає шкіру від зовнішнього середовища.
  • М'яка текстура: крем легко розподіляється та повністю вбирається без відчуття липкості.
  • Універсальність застосування: підходить для обличчя, шиї, рук та інших ділянок тіла у будь-який час доби.
  • Простота в щоденній рутині: достатньо невеликої кількості для рівномірного покриття.
  • Поєднання рослинних екстрактів: алое віра і олії доповнюють один одного, надаючи комплексний догляд.

Крем створений для тих, хто шукає збалансований засіб без додатків. Його формула поєднує перевірені компоненти у зручній упаковці. Такий підхід робить продукт практичним вибором для регулярного використання.

Властивості: Vitamin E Cream, De La Cruz, зволожуючий, без запаху, 114 г

Крем має набір характеристик, які роблять його придатним для повсякденного догляду за шкірою. Формула орієнтована на зволоження та живлення за рахунок комбінації компонентів. Продукт залишає шкіру м'якою та комфортною після нанесення.

Властивість Опис
Інтенсивне зволоження крем насичує шкіру вологою завдяки речовинам, що притягують і утримують воду.
Тривале пом'якшення після вбирання шкіра залишається ніжною протягом кількох годин.
Відсутність жирного блиску текстура дозволяє шкірі дихати без відчуття тяжкості чи липкості.
Швидке вбирання засіб розподіляється рівномірно та зникає з поверхні за короткий час.
Нейтральний характер відсутність ароматів робить крем придатним для чутливої шкіри та змішаних ароматів.
Створення комфорту шкіра набуває відчуття доглянутості відразу після нанесення.
Підходить для нічного догляду густа консистенція добре працює як нічний засіб.
Економічна витрата невеликого обсягу вистачає тривалий час регулярного застосування.

Ці властивості роблять крем зручним доповненням до базового догляду. Він підходить для різних сезонів та типів шкіри. Простота формули поєднується з вираженою зволожуючою дією.

Протипоказання та застереження: Vitamin E Cream, De La Cruz, зволожуючий, без запаху, 114 г

Цей крем призначений винятково для зовнішнього нанесення на шкіру. Виробник вказує кілька простих правил, яких слід дотримуватися під час використання продукту. Дотримання цих рекомендацій дозволяє застосовувати засіб безпечно у повсякденній рутині догляду.

Категорія Протипоказання та застереження
Спосіб застосування тільки для зовнішнього застосування
Контакт із очима уникати попадання в очі
Зберігання зберігати у недоступному для дітей місці

Перед першим використанням рекомендується нанести невелику кількість крему на внутрішній бік передпліччя та поспостерігати за реакцією шкіри протягом доби. З появою будь-яких небажаних відчуттів використання слід припинити. Ці запобіжні заходи стандартні для більшості косметичних засобів для догляду за шкірою.

Дослідження про користь: Vitamin E Cream, De La Cruz, зволожуючий, без запаху, 114 г

Токоферилацетат (вітамін Е) давно вивчається в контексті догляду за шкірою у складі кремів та лосьйонів. Численні роботи розглядають його роль як компонента, який бере участь у процесах зволоження та живлення поверхні шкіри. Нижче наведено приклади наукових публікацій, присвячених топічному застосуванню вітаміну Е.

Наукові дослідження

  • Вплив топічного вітаміну Е на бар'єрні властивості шкіри: дослідження проводилося в Університеті Дьюка, США, вчені спостерігали зміни зволоженості та текстури шкіри після регулярного нанесення формул із токоферилацетатом. Джерело: Journal of Investigative Dermatology .
  • Антиоксидантна активність вітаміну Е в косметичних емульсіях: робота виконана в Університеті Каліфорнії, Лос-Анджелес, США, автори вивчали стабільність та поведінку токоферилацетату в кремах при контакті зі шкірою. Джерело: International Journal of Cosmetic Science.
  • Комбінована дія вітаміну Е та натуральних масел на гідратацію рогового шару: дослідження проводилося в Університеті Манчестера, Великобританія, порівнювали креми з вітаміном Е та оліями авокадо/ши. Джерело: British Journal of Dermatology.
  • Оцінка зволожуючих властивостей формул з токоферилацетатом та рослинними екстрактами: робота проведена в Університеті Гамбурга, Німеччина, вимірювали рівень вологи у шкірі добровольців після застосування подібних засобів. Джерело: Skin Research and Technology.

Думки експертів

  • Доктор Леслі Бауман: американський дерматолог зазначає, що токоферилацетат у кремах часто включають до складів для щоденного догляду за сухою шкірою завдяки його сумісності з маслами та алое.
  • Професор Ентоні Раулінг: британський дослідник шкіри наголошує, що комбінація вітаміну Е з ліпідними компонентами створює умови для гарного утримання вологи на поверхні епідермісу.
Питання клієнтів
Фільтр
Нові питання
  • Старі питання
  • Корисність
  • Нещодавні відповіді
Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показано після модерації.

    Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

    Відгуки покупців

    0

    0 відгуки

    Фільтр
    Дата
    • Рейтинг
    • Корисність

    Відгуків немає

    Додати відгук
    • Як ви оцінюєте цей товар?

    Посилання на відео з Youtube

    Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

    Відгук буде показаний після модерації.

    Крем для шкіри з вітаміном Е, Vitamin E Cream, De La Cruz, зволожуючий, запобігає появі зморшок, без запаху, 114 г

    Додайте Вашу відповідь

    Відповідь буде показано після модерації.