Facebook Pixel

Крем-бальзам "Золотий вус + чайне дерево", Флора-Фарм, при різних пошкодженнях шкіри, 75 мл

від Флора-Фарм Вироблено: Україна
Код товару: 48725
Штрих-код: 79313
Продавець: Biotus

Знятий з виробництва

Нові товари Флора-Фарм
Покупці також цікавились Схожі товари
Опис
д. Крем-бальзам легко вбирається та має приємний запах.
На сайті Biotus можна не тільки купити та ознайомитись з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.
Флора-фарм, Гель-бальзам "Золотий вус + чайне дерево", 75 мл
Пропоноване використання: рівномірно нанести на проблемні ділянки шкіри 3-4 рази на день. Для запобігання сонячним опікам невелика кількість крему-бальзаму втирати в шкіру шляхом легкого масажу до і після засмаги.
Основні інгредієнти: екстракти колізії запашної, арнікою гірської, калгану, гадюшника в'язолистого, вероніки лікарської, чебрецю; ефірні олії чайного дерева, розмарину, олії: амаранту, кокосу, виноградних кісточок, ши.
Попередження: зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовувати при шкірних захворюваннях та індивідуальній чутливості до компонентів продукту. При попаданні у вічі промити великою кількістю води. Зберігати у місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних променів, при температурі від 5°С до 25°С. Перед використанням необхідно проконсультуватися з лікарем.
Питання клієнтів
Фільтр
Нові питання
  • Старі питання
  • Корисність
  • Нещодавні відповіді
Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показано після модерації.

    Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

    Відгуки покупців

    0

    0 відгуки

    Фільтр
    Дата
    • Рейтинг
    • Корисність

    Відгуків немає

    Додати відгук
    • Як ви оцінюєте цей товар?

    Посилання на відео з Youtube

    Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

    Відгук буде показаний після модерації.

    Додайте Вашу відповідь

    Відповідь буде показано після модерації.