Facebook Pixel

Крапельниця для відновлення сил, Recovery drip, IVTherapy, 1000 мол

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Код товара: 32877

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

5308 грн

Оптова знижка

5149 грн (знижка 3%)
5043 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Опис

Крапельниця для відновлення сил, Recovery drip, IVTherapy сприяє відновленню сил, позитивно впливає на весь організм. Крапельниця про дновременно зміцнюючий імунну систему, запускає процес детоксикації. Поряд з одним літром зволоження, крапельниця доповнена антиоксидантами з омолоджують властивостями, в тому числі високою дозою глутатіону для сяйва шкіри. Крапельниця призначена для відновлення після тривалих перельотів і зміни кліматичних поясів. А також для відновлення сил, енергії, гарного настрою після тривалої хвороби, виснажливих змагань. Крапельниця зменшує прояв алергій, дія стресового чинника на клітини.

Всі вітамінні крапельниці були ретельно досліджені і розроблені групою провідних експертів в Міжнародній академії естетичної медицини в США. Ми використовуємо високоякісні інгредієнти у всіх наших инфузиях, щоб мінімізувати ризик алергічних реакцій. Кожна з наших вітамінних крапельниць забезпечує максимальну ефективність в поєднанні з мінімальними побічними ефектами. Детальну інформацію про процедуру ви можете дізнатися у наших консультантів на сайті Біотус або у адміністратора клініки IVTherapy.

Після внутрішньовенного вливання вітаміни залишаються в системі кровообігу протягом 2-3 тижнів. Частота внутрішньовенної крапельної терапії визначається індивідуально для кожного пацієнта, ми застосовуємо індивідуальний підхід відповідно до ваших потреб.

Спосіб прівененія: внутрішньовенно крапельно.

Інші інгредієнти: 0,9% фізіологічний розчин.

попередження:

Обережність рекомендується для людей з відомою застійною серцевою недостатністю, нирковою недостатністю або захворюванням печінки. Консультація лікаря перед введенням обов'язкове.

Склад

Складові:

Вітамін С;

Вітаміни групи В

Вітамін В 12 (гідроксокобаламін);

мікроелементи;

Ель-карнітин;

гепатопротектор;

глутатіон

Питання клієнтів

мы хотим купить капельницу для восстановления. Подскажите какой курс лечения , мне за 60 лет. Сколько нужно купить штук 0638444007

Здравствуйте, Василий! Мы не продаем капельницы. Обращайтесь на сайт https://ivtherapy.com.ua/ они Вам все объяснят. Клиника находится в Киеве.

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 14 листопада 2020 р.
Додати відповідь
мы хотим купить капельницу для восстановления. Подскажите какой курс лечения , мне за 60 лет. Сколько нужно купить штук +380962576878

Здравствуйте, Laszlo! IVTherapy - это другой сайт, у нас есть кроме биотуса еще один сайт и клиника в Киеве, в которой и делают капельницы. Сам материал мы не продаем. Покупайте витамины на сайте Биотус. 

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 23 липня 2022 р.
Додати відповідь

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.