Facebook Pixel

Крапельниця для очищення організму, Detox drip, IVTherapy, 1000 мол

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Код товара: 32847

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

5687 грн

Оптова знижка

5516 грн (знижка 3%)
5403 грн (знижка 5%)
Опис

Крапельниця для очищення організму, IVTherapy має багато переваг для здоров'я. Вони сприяють лучшеніе очіщеніію організму від токсинів і продуктів розпаду, покращують самопочуття, збільшують рівень енергії, пом'якшують впливу на організм стресового чинника. Високі дози вітамінів, мікроелементів і інших поживних речовин вводяться безпосередньо в кровотік і потрапляють прямо в клітини. Вони обходять травну систему і можуть бути більш ефективно використані організмом, діючи миттєво. Метод внутрішньовенної терапії ідеально підходить для запобігання хворобам, нейтралізації дії вільних радикалів на клітини. До складу крапельниці включені вітамін С, вітаміни групи В, мікроелементи, карнітин та глутатіон, які володіють потужними антиоксидантними властивостями, поліпшать ваш стан, допоможуть швидко встати на ноги! . Інгредієнти крапельниці запускають процеси загальної детоксикації всього організму. Унікальний склад крапельниці уповільнюють процеси старіння, покращує метаболізм і функції імунної системи.

Всі вітамінні крапельниці були ретельно досліджені і розроблені групою провідних експертів в Міжнародній академії естетичної медицини в США. Ми використовуємо високоякісні інгредієнти у всіх наших инфузиях, щоб мінімізувати ризик алергічних реакцій. Кожна з наших вітамінних крапельниць забезпечує максимальну ефективність в поєднанні з мінімальними побічними ефектами. Детальну інформацію про процедуру ви можете дізнатися у наших консультантів на сайті Біотус або у адміністратора клініки IVTherapy.

Після внутрішньовенного вливання вітаміни залишаються в системі кровообігу протягом 2-3 тижнів. Частота внутрішньовенної крапельної терапії визначається індивідуально для кожного пацієнта, ми застосовуємо індивідуальний підхід відповідно до ваших потреб.

Спосіб прівененія: внутрішньовенно крапельно.

Інші інгредієнти: 0,9% фізіологічний розчин.

попередження:

Обережність рекомендується для людей з відомою застійною серцевою недостатністю, нирковою недостатністю або захворюванням печінки. Консультація лікаря перед введенням обов'язкове.

Склад

Складові:

Вітамін С;

Вітамін групи В

Вітамін В 12 (гідроксокобаламін);

мікроелементи;

Лімфодренажний препарат;

гепатопротектор;

глутатіон;

Прискорювач метаболізму.

Питання клієнтів

Если я нахожусь не в Киеве? Как воспользоваться витаминной капельницей?
Здравствуйте, Елена! Наша клиника находится в Киеве (адрес есть на сайте), поэтому находясь в другом городе вы не сможете воспользоваться нашими услугами. Но при приезде в Киев будем рады с Вами встретиться.
Відповідь:контент-менеджер сайта на 1 грудня 2019 р.
Додати відповідь
Добрый вечер ! Как долго ожидать капельницу и где можно поставить и за какую цену ?

Здравствуйте, Виктория! Капельницы у нас авторские из американских ингредиентов. Мы их не высылаем, так как они не длительного хранения. В Киеве у нас есть клиника, где эти капельницы ставятся клиентам. Детально Вы можете ознакомиться с информацией на сайте по этой ссылке https://ivtherapy.com.ua/uk/

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 26 вересня 2021 р.
Додати відповідь

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.