Facebook Pixel

Феруловая кислота і суміш поліфенолів, Gammanol Forte with FRAC, Biotics Research, 180 таблеток

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Код товара: 32264

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

2764 грн

Оптова знижка

2681 грн (знижка 3%)
2625 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари
Опис

Поєднуючи принципи природи з наукової винахідливістю, продукти Biotics Research Corporation збільшують поживні переваги для клініцистів і їх пацієнтів з економічно ефективними, передовими доповненнями і поліпшеною продукцією. Biotics Research Corporation просувається вперед, концентруючи свої ініціативи на дослідженнях, природною ефективності, безпеки продуктів, дієвості, неперевершеному контролі якості і триваючих інноваціях. Biotics Research Corporation веде практичні партнерські відносини, зосереджуючись на вашому успіху, безкоштовні освітні ресурси і передових продуктах, що призводить до поліпшення результатів лікування пацієнтів. У Biotics Research створення чудових харчових добавок - це тільки початок!

Gammanol Forte ™ містить гамма-орізанол разом з FRAC®, який містить вільну феруловую кислоту з складною сумішшю поліфенолів, включаючи вільні стероли і трітерпеноїди. FRAC® також володіє значними властивостями з видалення вільних радикалів, подібними з силімарину, що вимірюється по його здатності гасити органічний вільний радикал DPPH (1,1-дифеніл-2-пікрілгідразіл). Кілька невеликих досліджень показують, що Gammanol Forte ™ може забезпечити живильну підтримку для підвищеного синтезу гормону росту (GH) і, можливо, ендорфінів. Згідно зі спостереженнями, спортсмени, такі як футболісти і штангісти, знижують жирові відкладення, збільшують м'язову масу і збільшують силу. Gammanol Forte ™ включає компоненти, які підтримують вегетативну нервову систему і її здатність реагувати на фізичні навантаження, особливо на такі анаеробні завдання, як підняття важких предметів. В результаті фізичного напруження організм виділяє гормони, які відіграють роль у зменшенні болю (ендорфіни), зменшенні запалення (кортикостероїди) та стимулюванні відновлення тканин (андрогени і гормон росту). Крім того, невелике дослідження, проведене доктором Девідом Браунштейном, показало, що у жінок, які приймають Gammanol Forte ™ протягом п'яти тижнів, спостерігалося збільшення інсуліноподібний фактор росту-1 (IGF-1) і, як наслідок, GH, який направляє вироблення IGF- . 1. FRAC® є зареєстрованим товарним знаком Biotics Research Corporation.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

по 1 таблетці 1-3 рази на день, в якості біологічно активної добавки, або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Целюлоза, рослинна культура ‡, стеарат магнію (рослинний джерело), кремнезем, стеаринова кислота (рослинний джерело) і модифікована целюлозна камедь.

‡ Спеціально вирощена, біологічно активна рослинна культура, яка містить природним чином пов'язані фітохімічні речовини, в тому числі поліфенольні сполуки з СОД і каталази, зневоднена при низькій температурі для збереження пов'язаних з нею ферментних факторів.

Цей продукт не містить глютену і молочних продуктів.

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому місці. Запечатаний за допомогою друку безпеки для Вашого захисту. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Склад
склад:
Розмір порції: 1 таблетка
Порцій в упаковці: 180
В одній порції: % Від добової потреби
FRAC® (рис) † 50 мг
*
Гамма-орізанол (рис) 25 мг *

* Добова потреба не визначена.

† FRAC® (торгова марка Biotics Research Corporation) являє собою суміш водорастворимой вільної трансуліновой кислоти і вільних стеринів, одержуваних з природних рослинних джерел за допомогою ексклюзивного процесу фракціонування, розробленого Biotics Research Corporation.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.