Facebook Pixel

Д Пантотеновакислота, Natural Factors, 250 мг, 90 капс.

Код товара: 145

Знятий з виробництва

418 грн

Схожі товари

Опис

Пантотенова кислота (також відома, як вітамін В5), є одним з найбільш важливих вітамінів для основних життєвих процесів. Дефіцит вітаміну В5 досить рідкісне явище, так як він міститься в самих різних продуктах. Навіть його назва говорить сама за себе - pantothen (з грецької перекладається як "з усіх боків").

Без пантотенової кислоти ви не могли б використовувати жири, вуглеводи або білки в якості джерел енергії. Організм також не може продукувати без цього вітаміну гормони, тому імунна система може просто завалитися. Такими є лише деякі з важливих функцій пантотенової кислоти.

Самими основними джерелами пантотенової кислоти є кольорова капуста, гриби шиітаки і кріміні.

Пантотенова кислота відіграє ключову функцію у виробництві енергії.

Найбільш вивченою роллю пантотенової кислоти в організмі людини є його включення в молекулу під назвою коензим А. Ця молекула очолює короткий список найбільш важливих хімічних речовин, необхідних для підтримки життя. Насправді, коензим А настільки важливий, що одне з останніх досліджень припустило, що походження життя можна простежити по еволюції цієї хімічної речовини.

Коензим А займає центральне місце в енергетичному метаболізмі, діючи на вуглеводи, жири і білки, щоб вони були спалені в якості палива. З огляду на її важливу роль, дуже добре, що пантотенова кислота настільки поширена в продуктах харчування. Ми не могли б існувати без неї.

Пантотенова кислота - учасник жирового обміну

На додаток до руйнування жирів в якості палива, пантотенова кислота - через молекули Коензиму А - необхідна для зберігання жирів. Вам також знадобиться Коензим А для продукції холестерину в організмі, який, в свою чергу, виступає в якості будівельного блоку для ключових гормонів, які визначають обмінні процеси. (В той час, як багато організацій охорони здоров'я попереджають про ризики, пов'язані з надмірною присутністю холестерину в організмі, певну кількість холестерину має вирішальне значення для здоров'я, так як багато типів клітин вимагають холестерину в мембранах, і холестерин також необхідний для виробництва деяких гормонів і виробництва вітаміну D).

Спосіб застосування: по 1 капсулі 1-2 рази на день або по рекомендації лікаря ..

Не містить: глютену, пшениці, молока, дріжджів, цукру, натрію, штучних добавок, підсолоджувачів, консервантів і барвників.

Попередження: зберігати в сухому, прохолодному місці поза досяжністю дітей. Не вживати, якщо захисне кільце зламано або відсутній.

Інші інгредієнти: целюлоза, желатин, стеарат магнію, рисова пудра.

 

 

Склад

склад
Порція: 1 капсула
Порцій в упаковці: 90
В одній порції % Від добової потреби
Пантотенова кислота (д - пантотенат кальцію) 250 мг 2500%

Питання клієнтів

Добрый день! Скажите есть ли инструкция применения пантотеновой кислоты и кто ее выпускает!? есть ли сертификат качества и регистрация этого препрарата в Укрине? !
Добрый день, наша продукция завозится из США и по законодательству не подлежит обязательной сертификации в Украине. по поводу инструкции, по каждой позиции есть рекомендация производителя и инструкция. Продукция сертифицирована в США, это внутренняя документация. Если Вам нужны сертификаты, то мы начали сертификацию по Now Foods,, на этого производителя есть американский GMP сертификат и мы начали проходить украинскую сертификационную комиссию, но пока не на всю продукцию есть можно посмотреть по этой ссылке https://biotus.ua/garantiya-kachestva
Відповідь:контент-менеджер на 18 травня 2018 р.
Додати відповідь

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  5

  1 відгуки

  Фільтри
  1. Инна

   Кращий позитивний відгук
   0 people found this helpful
   Мне помогает!
   Я тяжело переношу стрессы. И решила, что моя болезнь называется усталость надпочечников. По симптомам все подходит. К врачу не ходила, не верю им. Поэтому, начитавшись, лечусь сама. Принимаю каждый день по одной капсуле. Опять были стрессы, и мне кажется, было немного легче.
   Цей відгук був корисний?
   0
   0
  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.