Facebook Pixel

Антиколікова дитяча пляшечка для годування з повільною подачею, Tommee Tippee, 2 шт

Код товару: 17497

Знятий з виробництва

1339 грн
Нові товари Tommee Tippee

Продавець: Biotus

Biotus
Опис

Англійська компанія відомого бренду "Tommee Tippee" заснована в 1964 році в Лондоні, випускає товари для маленьких діток і мам. Компанія віддає перевагу природному грудному вигодовуванню, високоякісному догляду за малюками, здорові відносини в родині. І робить все для того, щоб ці процеси були максимально ефективні. Завдяки модернізованої антиколиковой системі і надчуттєвого антіколіковую клапану, вентиляційного кільцю досягається оптимальна циркуляція повітря під час годування. Теплочутливі трубочка проводить потік повітря, а також реагує на температуру рідини всередині пляшки. Трубочка синього кольору свідчить, що температура підігрітої рідини в пляшці не перевищує 37 ° С і безпечна для годування малюка. Якщо трубочка стала червоною - це свідчить, що рідина в пляшечці гаряча і її не слід давати дитині. Соска з антіколіковую клапаном виготовлена з м'якого силікону, який розтягується і гнеться так само, як мамині груди під час годування, завдяки чому процес смоктання дитиною стає значно легше. Форма дуже схожа на форму грудей, вона має довгасту форму, це дозволяє її легше утримувати в роті.

попередження

Важливі інструкції і контактні дані, включені в цей пакет. Будь ласка, прочитайте і збережіть для подальшого використання.

Питання клієнтів

Из какого материала бутылочка?
Здравствуйте, Яна! К сожалению, эта бутылочка снята с производства. Как альтернативу, рассмотрите другие пластиковые бутылочки, например, Код товара: 17604 ДЕТСКАЯ БУТЫЛОЧКА С СОСКОЙ МЕДЛЕННОГО ПОТОКА, BORN FREE, 147 МЛ или Код товара: 21277 АНТИКОЛИКОВАЯ ДЕТСКАЯ БУТЫЛОЧКА ДЛЯ КОРМЛЕНИЯ, FLOW BOTTLE, DR. BROWN'S, ДЛЯ НОВОРОЖДЕННЫХ, 250 МЛ
Відповідь:контент-менеджер сайта на 27 вересня 2019 р.
Додати відповідь

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.