Facebook Pixel

5-гідрокситриптофан, 5-HTP, Biotics Research, 150 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Разом дешевше Экономия 278 грн
3473 3195 грн

5-гідрокситриптофан, 5-HTP, Biotics Research, 150 капсул +Маска медична, одноразова, тришарова, 1 упаковка (10 шт)

Код товара: 31578
Штрих-код: 780053000010

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

3311 грн

Оптова знижка

3212 грн (знижка 3%)
3146 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари

Опис

Поєднуючи принципи природи з наукової винахідливістю, продукти Biotics Research Corporation збільшують поживні переваги для клініцистів і їх пацієнтів з економічно ефективними, передовими доповненнями і поліпшеною продукцією. Biotics Research Corporation просувається вперед, концентруючи свої ініціативи на дослідженнях, природною ефективності, безпеки продуктів, дієвості, неперевершеному контролі якості і триваючих інноваціях. Biotics Research Corporation веде практичні партнерські відносини, зосереджуючись на вашому успіху, безкоштовні освітні ресурси і передових продуктах, що призводить до поліпшення результатів лікування пацієнтів. У Biotics Research створення чудових харчових добавок - це тільки початок!

5-HTP від Biotics Research є нічим іншим, як L-5-гідрокси-триптофан (5-HTP), попередником серотоніну, ключового нейромедіатора. 5-гідрокситриптофан (5-HTP) являє собою амінокислоту, яка є проміжним етапом між триптофан і важливим хімічною речовиною для мозку - серотонін. Існує величезна кількість даних, які свідчать про те, що низький рівень серотоніну, є поширеним наслідком сучасного життя. Спосіб життя і харчування багатьох людей, що живуть в нашу епоху, наповнену стресом, призводять до зниження рівня серотоніну в мозку. В результаті, багато людей страждають від надмірної ваги, жадають цукру і інших вуглеводів, відчувають напади депресії, часто страждають від головних болів, відчувають неясні болі в м'язах. Всі ці хвороби можна виправити, піднявши рівень серотоніну в мозку.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

по 1 капсулі 1-2 рази на день в якості харчової добавки або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Капсульна оболонка (желатин і вода).

Цей продукт не містить глютену і молочних продуктів.

попередження:

Дуже високі дози 5-HTP можуть метаболизироваться периферически і викликати надмірне утворення серотоніну. 5-HTP не рекомендується для вагітних або жінок, що годують, і його слід уникати тим, хто страждає будь-якими формами серцево-судинних захворювань. 5-HTP не слід використовувати особам, які беруть серотонін, 5-HTP або агоністи рецепторів (наратриптан, суматриптан, золмитриптан).

Зберігати в прохолодному, сухому місці. Запечатаний за допомогою друку безпеки для Вашого захисту. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Склад

склад:
Розмір порції: 1 капсула
Порцій в упаковці: 150
В одній порції: % Від добової потреби
L-5-гідрокситриптофан 50 мг
*
Супероксиддисмутаза (рослинна культура †) 45 мкг *
Каталаза (рослинна культура †) 45 мкг *

* Відсоток добової потреби не визначений.

† Спеціально вирощена біологічно активна рослинна культура, яка містить природно пов'язані фітохімічні речовини, в тому числі і поліфенольні сполуки з SOD і каталази, зневоднені при низькій температурі для збереження пов'язаних ферментних факторів.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.