Facebook Pixel

Відгуки покупців про тіамін (Vitamin B-1), Nature's Plus, Вітамін В1, 300 мг, 90 таблеток

4.6

10 відгуки

Фільтр
Дата
  • Рейтинг
  • Корисність
  1. Оксана

    Дуже хороший препарат для збільшення енергії. Препарат підтримує нервову систему, бере участь у багатьох аспектах здоров'я. Не містить пшениці, дріжджів, молочних продуктів, глютену, сої, яєць, солі, крохмалю, цукру, консервантів та барвників. Переноситься препарат добре.
    0
    0
    Відповіді 0
  2. Поліна

    Ця добавка корисна для здоров'я нервової системиа і метаболізм. Якістні інгредієнти, ефект хороший. Зменшує тревожність і тахікардію. Зручна упаковка. Розмір таблетки не великий.
    0
    0
    Відповіді 0
  3. Ангеліна

    Тіамін дає нормальне самопочуття та енергію, укріплює нервову систему, що так необхідне в умовах сьогодення. розмір нормальний, відчуття смаку та присмаку не було. Раджу до покупки
    0
    0
    Відповіді 0
  4. Марина

    Приймаю від мігрені та головного болю, особливо якщо вона викликана розумовою втомою на роботі та підвищеною дратівливістю. Хороший вітамін, мене дуже рятує
    1
    0
    Відповіді 0
  5. Людмила

    Без этих витаминов не обхожусь вот уже несколько лет. Обязательно раз в год прохожу курс. Раньше принимала только в уколах, а теперь покупаю в таблеточках. Для профилактики одной таблетки вполне хватает, и не надо никого просить уколоть. Спина, бывает конечно побаливает, но терпимо. Живу и работаю как и все нормальные люди. Реакции и побочных эффектов не наблюдаю. Может потому, что я им не злоупотребляю.
    1
    0
    Відповіді 0
Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

Посилання на відео з Youtube

Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Відгук буде показаний після модерації.

Додайте Вашу відповідь

Відповідь буде показано після модерації.