Facebook Pixel

Ricola

  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі

Ricola - це відома компанія з виробництва льодяників від кашлю, яка знаходиться в Швейцарії. Вся представлена продукція включає натуральні рослинні інгредієнти, що виключно культивуються на швейцарському грунті без застосування пестицидів, гербіцидів або інсектицидів, що говорить про стовідсоткову натуральність і екологічну чистоту. Головний офіс бренду Ricola розташований у Лауфен (Базель-Ланд). Історія компанії починається в 1930 році, коли Еміль Вільгельм купив маленьку булочну для створення своїх кондитерських виробів. Трохи пізніше було розроблено рецепт карамельних льодяників, на основі екстрактів 13 лікувальних трав. Згодом цінність цих льодяників зростала. Люди помітили, що льодяники не лише допомагають усунути проблеми з кашлем або болем у горлі, але також якщо кинути одну цукерку в гарячу воду чи чай, то ви отримаєте тонізуючий напій із ароматом гірських трав. До речі, це і спонукало вже в 1950 році створити трав'яний чай за особливою рецептурою, який також тільки найкраще позначався на здоров'ї. Зараз діяльність компанії активна як ніколи, її продукція представлена в багатьох країнах світу з любов'ю та популярністю у людей.

Ricola відгуки покупців

Нравится результат. Покупаю себе и сыну. Устраняют боль в горле. Особенно при начинающейся простуде. Как только почувствовала недомогание и легкое першение в горле, 2 леденца и простуда отступает. Ну во всяком случае, мне и сыну помогает. И принимать приятно. Леденцы, а столько пользы.
В прошлом году заболела. Но не смотря на температуру, вышла на работу, надо было отчет доделать. Отлеживаться не было возможности. Температуру сбила, а боль в горле и першение беспокоило. Выручила коллега. У нее при себе были леденцы. Я была удивлена, 2 леденца в день и мне удалось предотвратить ангину. Попросила мужа заказать. Взяли сразу две упаковки. Очень эффективные. И приятные на вкус. В этом году было пару раз, першение в горле- 2 дня леденцы принимала, и все прошло.
5% від кожного замовлення йде на допомогу зсу. Все для нашої перемоги! Слава Україні!